LASEMD - BABY FACE BEAUTY ™️

vshape

LASEMD - BABY FACE BEAUTY™️

Baby Face Beauty™️ diye de nam salan 1927nm Thulium Lazer leke tedavisinde oldukca etkilidir. Piyasada ki bazı thulium lazer cihazları 10mj e kadar çıkabilmektedir. Baby Face Beauty thulium lazer cihazımız 20mj e kadar çıkan dozuyla kullanıcı hekime hareket kabiliyeti sunmaktadır. Ayrıca bu cihaza mahsus özel olarak üretilen nano parçacıklı ürünleri de cilt yenileme tedavisinde etkin rol oynamaktadır. Kozmesötiklerin içten dışa iyileştirmeyi hızlandırarak gelişmiş bir lazer sistemini meydana getiren LASEMD için yeni bir cilt yenileme lazeri demek de doğru olacaktır. LASEMD tüm yıl içinde kullanılabilir ve aynı zaman da tüm cilt tiplerine de uygun olarak kullanılmaktadır. Cilt renginin ve dokusunun tedavisinde ve pigmentli yaraların hafiflemesinde, gözenek yok etme tedavisinde de oldukça etkilidir. FDA onaylıdır.

 

Baby Face Beauty™️ thulium lazer nasıl uygulanır?

Thulium lazer teknolojisinin yanında özel üretilen nano parçacıklı ürünleri tedavi esnasında cildin alt katmanlarına iletir, leke tedavisinde, Trenexamic asid ve C vitamini, anti-aging tedavisinde, Resveratrol, ince kırışıklıklar için, Retinol kullanılmaktadır. CSD yani kozmesötik salım sistemi olarak bilinen bu bileşim, lazer sayesinde cilde uyum sağlayarak daha faydalı sonuçlar elde etmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Genellikle kozmetik ürünler cilde derinlemesine nüfus edemez dolayısı ile de yeterince başarılı sonuçlar vermezler. Oysa lazer ile ilk olarak cilt dokusunun içine bir mikro yara açılarak kozmesötiğin bu sayede daha derinlere nüfus etmesi sağlanılarak daha etkili sonuçlar alınması amaçlanır.

`

Kişiye hemen iş hayatına ve sosyal hayatına dönme imkanı verir. Dolayısı ile kişiye anestezi yapılması gerekmez.

Teknolojinin sahip olduğu manyetik izleme sistemi sayesinde işlem sırasında yuvarlanma mesafesi ölçülür ve dolayısı ile de doğru ve net atışlar yapılarak tedavi daha hızlı şekilde ilerlemiş olur.

LASEMD daha kusursuz bir tedavi sunuyor olacak. Lif bazlı lazer sistemi sayesinde artık istenilen sonuçlar yakalanıyor olacak.

 

LASEMD ile kolay kullanım

LASEMD oldukça pratiktir çünkü herhangi bir cihazın açılış süresi ya da beklenme süresi gibi kıstasları yoktur. Hemen açılarak kulanım yapılabilir.

Aynı zaman da basit mod ile hassas ayar imkanları

LASEMD ile hızı yakalayın

LASEMD ile hızı yakalayın. Hem lazer hem de inkübasyon süresi ortalama olarak 6 dakika olarak yapılmaktadır.

 

LASEMD endikasyonları

Leke tedavisi

Beyazlatma

Malezma

Pigment azaltma

Kırışıklıkları azaltma

Yaşlanmayı geciktirme

Yara küçültme

Dekolte bakımları

Boyun bölgesi gençleştirme