Alma Duo

Hastalarınızın Arzu Ettikleri Cinsel Tatmini Bulmalarına Yardımcı Olun!

Hastalarınızın cinsel yaşamları hakkında konuşmaya başlamanın zamanı geldi…

Bunu söylerken, dünya çapında milyonlarca insanın seks yapma veya seksten zevk alma konusunda yetersizlik yaşadığı gerçeğinden bahsediyoruz.

İster erektil disfonksiyonla mücadele eden erkekler olsun, isterse seksten alması gereken zevki alamayan kadınlar olsun, bir tıp uzmanı olarak çözüm artık sizin elinizde.

Alma Duo™, FDA onayına sahip tıbbi cihaz kategorisinde bir sistemdir. Cinsel organlara kan akışını uyarmak, doğal işlevi eski haline getirmek ve yaşlanmanın vasküler işlev üzerindeki etkilerine yardımcı olmak için şok dalgası teknolojisinde (odaklanmış düşük yoğunluklu ekstrakorporeal şok dalgası tedavisi) altın standardı kullanır.

Sorunun Temeline İnmek

Sürekli değişen bir dünyada tek bir şey sabit kalır: Hastalar tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında mümkün olan en iyi ve en güvenli tedaviyi aldıklarını bilmeye ihtiyaç duyarlar. Çözüm sizin elinizde olduğunda, hastaların beklentileri gerçeğe dönüşür.

Bilindiği üzere, seks esnasında kan akışı devreye girer. Cinsel organlara ne kadar çok kan akarsa, deneyim o kadar güçlü ve tatmin edici olacaktır. Alma Duo™ sistemi ile bugün artık bunun nasıl gerçekleştirileceğini biliyoruz.

Alma Duo™ sisteminde nispeten düşük enerjili ancak odaklanmış şok dalgaları cinsel damarları hedef alarak mekanik strese (kayma gerilimi) ve hücresel mikro travmaya neden olur. Bu da tedavi edilen bölgenin neovaskülarizasyonunu ve anjiyogenezi tetikleyen anjiyogenik faktörlerin salınmasını uyararak kan akışını iyileştirir.

Doğru Teşhisin Önemi

Tedaviye başlamadan önce hastanın şikayetinin damar fonksiyonundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını, eğer damar fonksiyonlarında sorun varsa ne kadar şiddetli olduğunu değerlendirmek gerekir.

Bunun için sertleşme işlevi, orgazm işlevi, cinsel istek ve ilişkiden memnuniyet olmak üzere dört ana alanı değerlendiren 15 soruluk kısa bir anketten yararlanabilirsiniz.

Tedavi Protokolü

Tedavi üç hafta boyunca 15 dakikalık 6 seans halinde gerçekleştirilir.
Aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi tedavide belirli hedeflere odaklanılmıştır:

Men

ERKEK

Tedavi beş spesifik bölgeye uygulanır:

  • Penis şaftına dikey üç noktaya
  • Penis tabanına iki noktaya

Women

KADIN

Tedavi üç spesifik bölgeye uygulanır:
Sol labia majora
Sağ labia majora
Merkezin üzerine


Kadınlar & Erkekler İçin Hızlı ve Kolay Çözüm!
Alma Duo™ iyiyi >> mükemmel ve mükemmeli de >> daha da mükemmel yapmayı hedefler!
Erektil Disfonksiyon – ED

Erkeklerdeki cinsel problemlerde iktidarsızlık olarak da bilinen ED her zaman tek sorun değildir.

Bazen işer yavaşlayabilir, harekete geçmek daha uzun sürebilir veya kişi ilişki esnasında o kadar uzun süre dayanamayabilir.

Tüm bu durumlar kişi ve partneri için sinir bozucudur ve strese neden olur. Ve kesinlikle bir erkeğin güvenini sarsabilir.

Yukarıda bahsedilen durumlar tanıdık geliyor mu? Öyleyse her şeye, her zaman ve her yere hazır olmanıza yardımcı olan hızlı, öğle yemeği molası kadar kısa süren bu tedavi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bu Tedaviye Gerçekten İhtiyacınız Var Mı?

Tedavi başlamadan önce doktorunuz Erektil Disfonksiyonun vasküler kaynaklı olup olmadığını ve eğer öyleyse ne kadar şiddetli olduğunu değerlendirecektir.

Erektil işlevi değerlendirmek için endüstri standartlarını uygulayarak, 15 soruluk kısa bir ankete katılmanızı isteyecek ve erkeklerde cinsel işlevin dört ana alanını değerlendirecektir: erektil işlev, orgazm işlevi, cinsel istek ve ilişkiden memnuniyet.

Alma Duo™ şok dalgası teknolojisinde altın standart kullanır; bölgeye kan akışını uyarmak için odaklanmış düşük yoğunluklu ekstrakorporeal şok dalgası terapisi (LI-ESWT).

Bu terapi, yaşlanmanın vasküler fonksiyon üzerindeki etkilerini tersine çevirerek cinsel performansı ve deneyimi arttırır.

Alma Duo™ ağrısız bir tedavidir, üçü penis şaftına dik ve ikisi penisin tabanına olmak üzere beş spesifik bölgeye uygulanır.

Uzman Görüşleri