Güncel

Clarity II Alexandrite + Nd:YAG lazer cihazıdır. İstendiğinde sadece Alexandrite lazer olarak da satın alınabilir. FDA onayına sahip cihaz, hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve güvenli olduğunu kanıtlamıştır. Gelişmiş özellikleri ve akıllı teknolojileri ile lazer epilasyonun yanı sıra cilt gençleştirme, pigmente ve vasküler lezyonların tedavisinde de kullanılır. Sezgisel dokunmatik ekrana sahip cihaz ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostudur. 

Clarity lazer cihazları firmamız STS Lazer tarafından Saten Lazer markası adı altında pazarlanmaktadır. Saten Lazer firmamızın yarattığı markalardan biridir. 

25 mm Spot genişliğinde 2,6 Hz Atım Hızı ile çok daha hızlı lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar. Lazer epilasyon seans süresi yarı yarıya kısalır. Kullanıcılar daha fazla hasta kabul edebilirler, bu sayede Clarity II cihaz yatırımı hızlı bir şekilde geri döner. 

Geniş spot boyutu, lazer enerjisinin daha derine nüfus etmesini sağladığı için tedavi daha etkili olur ve daha az seans sayısında lazer epilasyon tamamlanır.   

Akıllı İzleme Teknolojisi ve Sıcaklık Algılama Teknoloji ile lazer epilasyonun çok daha güvenli ve kontrollü yapılabilmesini sağlar. 

Sıcaklık Algılama Teknolojisi lazer epilasyon esnasında cilt yüzeyinin ısısını sürekli kontrol eder ve gerektiğinde geri bildirim sağlayarak kullanıcıyı uyarır. 

Akıllı İzleme Teknolojisi kullanıcıya istediği overlap yüzdesini seçebilme imkanı verir, istenilen yoğunlukta güvenli lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar. Uygulamanın çok daha tutarlı ve güvenli olmasını sağlayan önemli bir teknolojidir. 

Düşük İşletme Maliyeti

Seramik Chamber kullanan Clarity II cihazının Chamber değişimi nerdeyse hiç yoktur. Chamber, Alexandrite lazer cihazlarında en yüksek maliyete sahip olan sarf malzemesidir. Bu nedenle Clarity II işletme maliyeti olarak oldukça ekonomiktir. Kalın Fiber kullanıldığı için kırılması çok zor olan Fiber, uzun ömürlü Flashlamp, Window değişimi olmaması da Clarity II cihazının işletme maliyetini düşüren diğer unsurlardır. 

Çok Yönlülük

Clarity II çift dalga boyunun avantajıyla çok yönlü tedaviler sunar. 2-25 mm arasında değişen 12 farklı genişlikte spot boyutuna sahiptir. 

Alexandrite dalga boyu ile lazer epilasyon (cilt tipi I-IV) ve pigmente lezyon tedavisi yapılır. Cilt tonu düzensizliklerini gidermek için Alex Toning ileri bir tedavi tekniğidir.

Nd:YAG dalga boyu ile lazer epilasyon (I-VI ve bronz tenler), vasküler lezyon tedavisi, cilt gençleştirme ve tırnak mantarı tedavisi yapılır.

Alexandrite ve Nd:YAG dalga boyları ardı ardına kullanılması ile kırmızı yüz, genişlemiş gözenekler ve siyah noktalar tedavi edilir. 

Clarity II  cihazları hakkında detaylı bilgi almak ve satış fiyatlarını öğrenmek için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.