Güncel

Lazer epilasyon’da bir devrim niteliğinde lazer epilasyon cihazı geliştirildi. Diode lazer yani 810 nanometre dalga boyunda çalışan Soprano XL lazer cihazı, diğer lazer epilasyon cihazlarını getirdiği yenilik ve avantajlarla şimdiden rafa kaldırcak.

Soprano XL Diode Lazer cihazı nın bir elinde on marifet var yani sadece lazer epilasyonu esnasında lazer epilasyon uygulanan bölgede sıkılaşmış olacak.

Soprano XL Lazer Epilasyon Cihazının Özellikleri

* Soprano XL Diode Lazer cihazı 600 watt gücündedir.
* Ütüleme özelliği diğer lazer cihazlarından ayıran en büyük özelliğidir. Bu ütüleme teknolojisi sayesinde ağrı ve acı kesinlikle hissedilmez.
* En fazla tekrar atış hızına sahiptir
* Safirden yapılmış DualChill başlığı sayesinde epilasyon esnasında aktif soğutma da yaparak, tahrişi en aza indirir.
* Açık renk ten, koyu renk ten ayrımı yapmadan her türlü cilt tipinde en başarılı sonuçlar elde edilmektedir. 6 ayrı cilt tipi için özel programlara sahiptir. Sizin cildiniz hangisine en çok uyuyorsa o program seçilir ve lazer epilasyonda %100 ‘e en yakın başarı elde edilmiş olur.
* Dünyada sarf gideri olmayan tek lazer epilasyon cihazıdır. Bu özelliğinden dolayı sigorta yapılabilir.
* Bundan daha hızlı ve daha acısız lazer epilasyon yapan cihaz yok
* 1 saniyede 10 adet seri atış yaparak yanma hissini ve acı hissini duymadan adeta masaj yapılıyormussunuz gibi olanak sunar.
* Soprano XL lazer cihazı ile lazer epilasyon seansları da kısalmaktadır.

Soprano XL Diod Lazer Epilasyon aleti bu özellikleriyle dünyada son bir yılda en fazla tercih edilen diode lazer olma özelliği taşımaktadır ve FDA sertifikası da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın