INFINI

vshape

INFINI

Tüm cilt tiplerine güvenle tedavi sunan INFINI ile yaşlanma, cilt sarkması, kırışıklıklar ve Laksite olmuş ciltlerin en yüksek seviyede bulacağı bir çözüm tedavisi sunulacaktır.

Mikro İğneli Tedavi

Hastanın cilt tipinin ya da bronzluk seviyesinin öneminin olmadığı ve kısaca her cilt tipinde tam kontrol sağlayarak başarılı sonuçlar ortaya koymayı başaran INFINI yıl boyunca en iyi çözümü sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Yıllardır hekimlerin aradığı ideal RF cilt sıkılaştırıcı olarak ön plana çıkan INFINI mikro iğne uçları sayesinde doğru enerji aktarımı yapar ve başarılı sonuçlar ortaya koyar.

 

Neden INFINI

60’dan fazla dünya genelinde cihaz karşılaştırması yapılır

Diğer tedavi yöntemlerine göre daha geniş bir uygulama alanı ile başarılı etkin sonuçlar ortaya koyar

En azami yatırım sağlayan ve düşük maliyetli malzemeler

FDA onaylı

Ortalama 45 dakikada tek bir seans ile 50 binden fazla sayıda Termal Koagülasyon noktası oluşturma

2015 yılında Elle dergisini yaptığı bir araştırma sonucunda çığır açan güzellik tedavisinde başarısını ortaya koymayı başarmıştır.

MFR ve SFR yani 2’si bir arada genişletilen platforma sahip bir cihazdır.

CO2’de daha hızlı bir şekilde devre dışı kalacaktır. Kolay ve hızlı geri gelme

 

Etkinliği Kanıtlanmış

INFINI, yapılan klinik etkinliklere başarısını ortay koymuş ve kendini kanıtlamıştır. Tüm derinliklerde oldukça etkili ve güven dolu bir sonuç sergiliyor olacaktır.

Benzersiz Çift Kanal Ve Comfortflow Etkisi

Hızlı e kolay iyileştirme sunan yerleşik Comfort Flow teknolojisi ile hastalarınıza en iyi hizmeti veriyor olacaksınız. Mikro iğne farkı ile yumuşak bir uygulama sunuyor. Derinliğini ayarlayabilir ve çoklu geçişe hassas alanlarda tedavi imkanı sağlar

SFR benzersiz çift kanallı sinerjik etkisi ile Süperfasiyal Dermise Noninvazif ve epidermisin ortaya çıkardığı enerji ile ciltte parlaklık ve gerginlik sonuçları