Çoklu Tedavi Platformu
65+ FDA Onaylı Tedavi

Harmony XL PRO, medikal estetik alanında geniş bir endikasyon yelpazesini tek bir sistemde sunan çok yönlü bir platformudur. Yenilikçi teknolojilere sahip çok sayıda aplikatör ile 65’in üzerinde FDA onaylı endikasyona sahiptir. Kombine teknolojilerle daha etkili klinik sonuçlar elde edilmesini sağlar, farklı cilt sorunları için güvenli ve yan etkisiz tedavi imkanı sunar.

Kullanıcıların farklı hasta taleplerine cevap verebilmeleri için istendiğinde, platforma farklı lazer dalga boyları eklenerek sistem geliştirilebilir.

Avantajları
Diamond_Large

65+ FDA Onaylı Kullanım Alanı

Harmony XL PRO, farklı estetik sorunları tedavi etmek üzere tasarlanmış, kapsamlı teknolojiler ve tedavi metotlarıyla başarılı sonuçlar alınan çoklu uygulama platformudur. 65’in üzerinde kullanım alanında FDA onayına sahiptir.

Diamond_Large

Her Yaş Grubunun Estetik İhtiyaçlarına Çözüm

Harmony XL PRO her yaştaki hastaların estetik kaygılarına çözüm üretir, gençlerden daha yaşlı erişkinlere kadar tüm yaş gruplarının cilt sorunlarını tedavi edilebilir. Platformun çok yönlülüğü her yaş grubu için özelleştirilmiş farklı çözümler sunarken, zaman içinde değişen hasta ihtiyaçlarını da karşılar.

Diamond_Large

Daha İyi Klinik Sonuçlar İçin Modüler Yaklaşım

Harmony XL PRO, her biri 6 ana endikasyon için güçlü çözümler sunan çoklu teknolojilerden oluşur. Teknolojiler tek başına veya kombine edilerek kullanılabilir.

Diamond_Large

Yüksek Oranda Hasta Memnuniyeti

Harmony XL PRO sisteminin geniş tedavi kapsamı, etkili ve kalıcı sonuçları hasta memnuniyet oranını arttırır. Doğal görünümü bozmayan güvenli ve yan etkisiz tedavi çözümleri ile kliniğin hasta potansiyelini arttırır.

Diamond_Large

Herkes İçin Etkili ve Güvenli

Sistemde kullanılan her teknoloji ve tedavi yaklaşımı kapsamlı klinik çalışmalarla kanıtlanmış birinci sınıf güvenlik kaydına sahiptir. Kullanıcı profesyoneller vücudun tüm alanlarını tedavi edebilir, tüm cilt tiplerinde uygulama yapabilir ve geniş bir popülasyonun ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Diamond_Large

Optimum Sonuçlar

Harmony XL PRO, daha az tedavi seansı gerektiren ve hastaları sosyal yaşamdan koparmayan kombine tedavi seçenekleri sunar. Farklı teknolojilerin kombinasyonu ile daha etkili ve uzun süre kalıcı sonuçlar elde edilir.

Harmony XL PRO Modülleri

Farklı teknolojiler kullanan modüller, bağımsız olarak veya aynı sistemde birlikte uyumlu bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların farklı hasta taleplerine cevap verebilmeleri için istendiğinde platforma farklı teknolojiler eklenerek sistem geliştirilebilir.

Kullanım Alanları: Cilt Gençleştirme, Cilt Elastikiyetini Arttırma, İnce Çizgi ve Kırışıklıklar, Boyun Germe, Dövme Silme, Pigmente Lezyon Tedavisi, Melazma

Kırışıklıklar, ince çizgiler, düzensiz cilt tonu, cilt sarkmaları gibi zamana bağlı cilt yaşlanması ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu foto yaşlanma belirtileri ClearLift ile tedavi edilir.

Özellikle boyun bölgesinde etkili sonuçları ile Boyun Germe Lazeri olarak da bilinmektedir. Q-Switch Nd:YAG ile siyah ve mavi renkli dövmeler silinmesinde ve melazma gibi derin pigmentasyon sorunlarında da kullanılır.

Sistemde bulunan fraksiyonel Q-Switch Nd:YAG 5×5 mm uç ve 4D dip kontrol uçları ile melazma tedavisi yapılır, foto yaşlanma belirtileri giderilir. Bu uçlar yüz, boyun ve dekoltede cilt gençleştirme için ideal çözüm sunar.
Q-Switch KTP ile kırmızı renkli dövmeler silinir ve yüzeysel leke tedavisi yapılır.

ClearLift uygulamasında 1064 nm dalga boyundaki lazer enerjisi dermise iletilir. Lazer enerjisi cildin alt katmanlarında mikroskobik hasarlar oluşturur ve kolajen denatürasyonu meydana gelir. Vücudun doğal yara iyileştirme sistemi devreye girerek yeni kolajen ve elastin üretimini tetikler ve cilt sıkılaşır. Uygulamadan hemen sonra cilt yüzeyinde parlama, cilt tonunda denge ve güneş lekelerinde açılma fark edilir. ClearLift acısız, konforlu ve kısa uygulama süresi ile çok tercih edilen cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. Uygulama öncesi ve sonrasında hiçbir özel bakım gerektirmez, hasta hemen sosyal hayatına geri dönebilir. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Q-Switch Nd:YAG (1064 nm) + KTP (532 nm)

Kullanım Alanları: Güneş Lekeleri, Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Epidermal Melazma, PIH, Cafe Au Lait Lekeleri, Rosacea, Port Wine, Hemanjiom, Telenjiektaziler, Anjioma, Poikiloderma

Harmony XL PRO’nun Dye-VL modülü, IPL teknolojisinin gelişmiş bir şekli olan patentli AFT™ teknolojisine dayanır.
AFT teknolojisi çoğu terapötik aralığın dışında olan çoklu dalga boylarına sahip bir atım vermek yerine, kullanılmayan UV ışınını daha etkili bir tedavi için en uygun spektruma dönüştürür. Daha sonra bu enerji eşit akışkanlığa sahip bir atıma kanalize edilir. Böylece kontrol edilebilir zirve gücüne sahip enerji tüm atım boyunca iletilir. Bu teknoloji, enerjinin kontrolsüz zirve gücünü önlediğinden yan etki riskini minimuma indirir. Verimli enerji kullanımı, daha fazla güvenlik ve daha etkili sonuçlar verir. Atımlarla eş zamanlı kontak soğutma uygulama esnasında cildi soğutur ve konforlu, yan etkisiz bir tedavi sunar.

500-600 nm dar bant spektrumu, hemoglobin emilimi için en uygun aralıktır. Vasküler lezyonlar hedeflenir ve etkili bir şekilde tedavi edilir. Melanin tarafından yüksek oranda emilim de lekelerin ve pigmentasyonun giderilmesinde etkili olur.
İstendiğinde, Dye-VL modülü tek başına Rejuve Dye olarak da satın alınabilir.

500-600 nm

Kullanım Alanları: Akne Vulgaris, Genişlemiş Gözenek Tedavisi, Ciltte Sebum Dengelenmesi, Akne İzleri, Yara İzleri, Cilt Yenileme, Ksantelazma

ClearSkin non-ablatif Er:Glass lazeri kontak soğutma ve vakum teknolojisi ile birleştirerek akne tedavisini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. 1540 nm cildin alt katmanlarına nüfus ederek yağ bezlerine termal hasar verir. Akne lezyonlarında bulunan P.acnes bakterilerini tahrip eder ve sebum üretimini azaltır. Soyucu özelliği olmadığından cilt yüzeyini tahrip etmez.

Entegre vakum mekanizması gözeneklerde birikmiş fazla yağı çeker. Kontak soğutma cildi korur, ağrıyı azaltır ve daha güvenli tedavi sağlar. ClearSkin tüm akne vulgaris türlerini tedavi ederken ciltte oluşturduğu termal hasar kolajen sentezini uyarır ve akne izlerinde iyileşme sağlanır.

1540 nm Er:Glass/Vakum

Kullanım Alanları: Hemanjiom, Anjiom, Yüz ve Bacak Telenjiektazileri, Venöz Göllenme, Port Wine,
Spider Ven

Nd:YAG hedef dokuda yüksek hemoglobin ve oksihemoglobin absorbsiyon kapasitesi ile vasküler lezyonların tedavisinde kullanılır. Sistemde kullanılan aplikatör, cilt altındaki damarların görüntülenmesini arttıran bir kılavuz ışına ve açıya sahiptir. Soğutma yapan uç, hasta konforu ve tedavi güvenliğini üst seviyeye taşır.

1064 nm

Kullanım Alanları: Cilt Yenileme ve Cilt Elastikiyetini Arttırma, Cilt Ton Düzensizliklerini Giderme, Kırışıklık Tedavisi, Keratoz, Leke Tedavisi, Yara İzleri

Pixel Er:YAG modülü ablatif fraksiyonel cilt yenileme için kullanılır. Cilt tonunu dengeler, cilt dokusunda yenilenme sağlar, cilt elastikiyetini ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Yara izlerinin ve yüzeysel lekelerin tedavisinde de etkilidir.

2940 nm

65+ FDA Onaylı Tedavi
Diamond_Large

Acne vulgaris
Actinic chelitis
Atrophic acne scars
Angiomas and spider angiomas
Atopic dermatitis
Back acne
Becker’s nevi
Café-au-lait macules
Cavernous hemangiomas
Cherry hemangiomas
Chloasma
Cutaneous lesions
Debulking benign tumors
Debulking cysts
Deep and superficial telangiectasias
Dyschromia
Elevating and/or maintaining tissue temperature
Ephelides (freckles)
Epidermal nevi
Erythema of rosacea
Facial, truncal and leg telangiectasias
Fine lines and wrinkles
Hair removal on all skin types, including tanned skin
Hemangiomas

Hyperpigmentation
Increased blood flow, relaxationof
muscle and relief of pain
Keloids
Keratoses
Leg veins
Lentigines (senile and solar)
Lentigos
Leukoderma, including vitiligo
Melasma
Nevi
Nevus of Ota
Nevus spilus
Onychomycosis
Perioral wrinkles
Periorbital wrinkles
Permanent hair reduction
Pigmented lesions
Poikiloderma of Civatte
Plaques
Pseudofolliculitis barbae
Psoriasis treatment
Port wine stains
Reduction in red pigmentation in hypertrophic and keloid scars

Reticular veins
Rosacea
Scars
Seborrheic dermatitis
Seborrheic keratoses
Skin resurfacing
Skin tags
Solar lentigos
Spider hemangiomas
Spider nevi
Spider veins
Striae
Superficial skin lesions
Surgical incision/excision, vaporization,
ablation and coagulation of soft tissue
Tattoo removal: black, blue, green
Tattoo removal: light blue, yellow, red
Telangiectasias
Vascular lesions
Venous lake
Venous malformation
Verrucae
Warts

Neden Harmony XL PRO?
  • Tek cihazda çoklu tedavi
  • Her yaşın ihtiyaçlarına çözüm
  • Klinik olarak kanıtlanmış etki
  • Hızlı ve doğal sonuçlar
  • Ağrısız, güvenli tedaviler
  • Hemen sosyal hayata dönülür
  • Global olarak tanınan marka gücü
Uzman Görüşleri
Öncesi – Sonrası