STS Lazer, medikal estetik alanındaki öncü teknolojileri profesyonel kullanıcılar ile buluşturmak amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Tıbbi cihaz satış, klinik eğitim, bakım ve teknik servis hizmeti veren STS Lazer için ‘’Kaliteli Ürün ve Müşteri Güveni’’ önde gelmektedir.

STS Lazer, doktorların ve hastaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her iki kesimin de ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojileri ülkemize getirmektedir. Bu bağlamda 2009 yılında dünyanın ileri gelen lazer firmalarından Alma Lasers Türkiye distribütörü, 2016 yılında ise bir endüstri lideri olan Lutronic firmasının exclusive Türkiye distribütörü olmuştur. Distribütörlüğünü yaptığı firmaların güçlü AR-GE yatırımları, önemli patentlerle desteklenmektedir. 

Bilimin gücüne inanan STS Lazer, alanında altın standart kabul edilen teknolojileri ve markaları dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde kullanıcılara sunmaktadır. Ürün yelpazesindeki tüm cihazlar, FDA onayına sahip haklarında bilimsel çalışmalar bulunan güvenli sistemlerdir. 

Kullanıcı kişi ve kurumlara güçlü reklam desteği sağlamak, STS Lazerin önceliğidir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan STS Lazer, uluslararası başarılara imza atmış Universal Mccann Reklam ajansıyla yüksek bütçeli reklam çalışmaları yapmaktadır. 

STS Lazer, teknolojiyi yaratıcılıkla birleştirerek güçlü markalar yaratmıştır;

Markalarımız

2010 yılında Ütüleme Epilasyon
2011 yılında Vshape
2012 yılında Clearlift
2015 yılında Buz Lazer
2017 yılında Baby Face Beauty
2017 yılında Saten Lazer
2018 yılında Prime İncelme

Son yirmi yılda istikrarlı ve hızlı bir yükseliş gösteren STS Lazer, aralarında ülkemizin ileri gelen dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimlerinin bulunduğu 1000’den fazla kullanıcıya sahiptir. Üniversite ve eğitim hastaneleri, özel poliklinikler ve tıp merkezleri gibi geniş bir referans listesine sahip olan STS Lazer, yarattığı markalarla dünya pazarında da adından söz ettirmektedir. Günümüzde birçok ülkede Buz Lazer ‘’Ice Laser’’ ve Baby Face Beauty ise ‘’Baby Face Laser’’ olarak pazarlanmaktadır.

STS Lazer, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yurt içi ve yurt dışı kongrelere ve eğitim programlarına katılarak yakından takip etmektedir. Klinik eğitim ve teknik servis kadroları, yurt dışı eğitim programlarını tamamlamış sertifika sahibi profesyonel kadrolardan oluşmaktadır.

Türkiye’nin her yerine eğitim ve teknik servis hizmeti veren STS Lazer, her koşulda kullanıcılarının yanında olmayı ilke edinmiştir.

STS Lazer küresel bir şirket olarak konumunu güçlendirmeye, teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip etmeye ve yeni markalar yaratmaya devam edecektir.