Dünyanın İlk ve Tek 3 Dalga Boylu LAZER EPİLASYON CİHAZI
3 Dalga Boyunun Gücü

Alma Lasers Türkiye distribütörlüğümüzde gerçekleştirdiğimiz Buz Lazer™ satışları ve kullanıcılardan gelen olumlu geri dönüşler ile Buz Lazer  epilasyondaki etkinliğini kanıtlamıştır. Etkin ve kalıcı sonuçları, yüksek hasta memnuniyet oranı ile en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazlarından biri olan Buz Lazer şimdi 3 dalga boylu gelişmiş teknolojisi ile çok daha da güçlü.

Birden fazla lazer dalga boyunu ve teknolojisini birleştiren Soprano Ice Platinum, kullanıcıların tüm yıl boyunca tüm cilt ve kıl tiplerinde uygulama yapmalarına olanak tanır. Aynı zamanda uygulamaları hızlı ve konforlu bir şekilde yönetmelerini ve mümkün olan en iyi klinik sonuçları elde etmelerini sağlar. 3 dalga boyunun farklı emilim ve penetrasyon seviyeleri, tüm cilt ve kıl tiplerinde günümüzde mümkün olabilen en etkin lazer epilasyonu gerçekleştirir.

Avantajları

Ağrısız

Patentli ICE Teknolojisi ile tedavi esnasında cildi -3 C°’ye kadar soğutur. Bu gelişmiş soğutma sistemi ve SHR uygulama tekniği bir arada neredeyse ağrısız bir lazer epilasyon sunar, ciltte yanık oluşma riski minimuma iner. Masaj benzeri bir hisle yüksek hasta konforu sağlar.

Hızlı

Tedavi başlığı 2X1 cm tarama alanına sahiptir. Tedavi çok hızlıdır, tedavi seansları sırt gibi geniş alanlarda bile oldukça kısa sürede biter.

Her Mevsim Uygulama

Yaz ayları dahil her mevsimde uygulama yapılabilir.

Tüm Cilt ve Kıl Tipleri

Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir, ince tüylerde de efektif sonuçlar alınır.

Tüm Vücut Bölgeleri

Kulak içi ve burun içi gibi ulaşılabilmesi zor bölgeler için geliştirilmiş özel bir yüz ucuna sahiptir.

Kanıtlanmış Güvenlik

Hakkındaki klinik çalışmalar, koyu cilt tiplerinde de güvenli lazer epilasyon yaptığını kanıtlamıştır.

İyileşme Süresi Yoktur

Spor salonlarında egzersiz yapmak dahil hastalar hemen günlük yaşamlarına dönebilirler.

Patentli SHR™ Teknolojisi

Soprano’nun patentli SHR teknolojisi lazer epilasyonda öncü teknolojidir ve lazer epilasyona yeni bir boyut getirmiştir. Geleneksel teknolojilere kıyasla daha uzun ömürlü ve daha etkili sonuçlar verir.

SHR’nin eşsiz kademeli ısıtma metodu kıl köklerini tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler. Aplikatörü tedavi alanı üzerinde ütü yapar gibi hareket ettiren In-Motion™ tekniği lazeri sürekli hareket halinde tutar ve tam kavrama sağlar. Bu uygulama yöntemi, firmamız tarafından ülkemizde ‘’Ütüleme Epilasyon’’ olarak lanse edilmiştir.

ICE Teknolojisi

ICE teknolojisi, lazer epilasyon esnasında cildi -3 C°’ye kadar soğutan patentli bir soğutma teknolojisidir. Uygulama başlığının safir ucundan yapılan soğutma ile cilt sürekli serin tutulur ve cilt yüzeyinde yanık benzeri komplikasyon oluşma riski ortadan kalkar. Kontakt soğutma hasta konforunu arttırır, neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanır.

ICE teknolojisi yüzeysel yanıkları ve acıyı önleyecek şekilde cildi soğutur. Kısa atımlar yüksek tekrarlama hızında, neredeyse tamamen acısız bir şekilde derin dermiste terapötik olarak etkin ısı birikimi oluşturur.

Teknoloji

Soprano Ice Platinum, lazer epilasyon için en etkili 3 dalga boyunun sinerjik etkisinin avantajını sunar. Her kıl folikülü üç ana anatomik yapıdan oluşur ve cilt içinde farklı derinliklerde büyüyebilir. Soprano Ice Platinum, 3 dalga boyunu tek bir el aparatında birleştirerek farklı derinliklerdeki kıl foliküllerinin içindeki tüm anatomik yapıları hedefler.

Alexandrite, Nd: YAG ve Diyot dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atarak kıl folikülündeki 3 anatomik yapının (Bulge,Bulb ve Papilla) tahrip olmasını sağlar.

755 nm Alexandrite Dalga Boyu

Alexandrite dalga boyu kıla rengini veren melanin klomoforu tarafından yoğun olarak emilir.
Cilt tipi I-IV arası ve koyu renkte kılların epilasyonunda etkilidir. 755 nm dalga boyu yüzeysel penetrasyon ile kıl folikülünün Bulge anatomik yapısını hedef alır.

810 nm Diyot Dalga Boyu

Diyot dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir, bu özelliği ile koyu tenlerde epilasyonu güvenli kılar. 810 nm derin penetrasyon özelliği ile kıl folikülündeki Bulb ve Bulge anatomik yapılarını hedef alır. Kol, bacak, yanak ve sakal bölgesi epilasyonu için idealdir. Yüksek tekrarlama hızı, geniş uygulama başlığı ile hızlı uygulamaya olanak tanır, tedavi süresini yarı yarıya kısaltır.

1064 nm Nd:YAG Dalga Boyu

Nd:YAG dalga boyu düşük melanin emilimi ile karakterizedir, cilt tipi V-VI ve bronz tenler için ideal lazer epilasyon dalga boyudur. Aynı zamanda 1064 nm kıl folikülüne en derin penetrasyonu sağlar, kıl folikülündeki Bulb ve Papilla anatomik yapılarını hedefler. Sırt ve kasık bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda etkilidir.

Yüz Ucu

Soprano Ice Platinum eksiksiz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistemdir.

Tedavi başlığına takılan özel yüz ucu ile burun içi, kulak içi gibi erişilmesi güç alanlarda lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar.

Yüz ucu kaş ve sakal şekillendirmek amacıyla da kullanılır.

Neden Soprano Ice Platinum?
 • Optimum tedavi sonuçları için 3 dalga boyunun sinerjik etkisi
 • Hakkındaki 10 yıllık klinik çalışmalar ile kanıtlanmış etkinlik
 • Yüksek güç çıkışı ile etkin ve kalıcı epilasyon
 • Tüm cilt tiplerinin (cilt tipi I-VI ve bronz ten dahil) lazer epilasyonunda FDA onayına sahip
 • Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli
 • İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili
 • Yaz, kış tüm mevsimlerde uygulama
 • Cilt yanığı riskini önleyen Ice Teknolojisi
 • Güçlü soğutma ile ağrısız, konforlu uygulama
 • Ergonomik başlık dizaynı ve dokunmatik ekran ile kolay uygulama
 • Hızlı uygulama içi uygulama süresini kısaltan geniş başlık
 • Kulak içi, burun içi, kaş arası gibi ulaşılması zor alanlar için özel başlık
 • Yan etkisiz, iyileşme süresi olmayan uygulama
 • Yüksek hasta memnuniyet oranı
 • Flashlamb, Chamber gibi sarf malzemesi gerektirmeyen teknolojisi ile ekonomik
 • Sarf gideri olmadığından sigorta yaptırabilirsiniz. Tedavi başlığı 15 ay sınırsız atım garantilidir!
Uzman Görüşleri
Öncesi – Sonrası