Üç Güçlü Enerjiyi Bir Araya Getiren Türünün İlk ve Tek Cihazı

Alma Hybrid çeşitli ablatif ve non-ablatif tedaviler için tasarlanmıştır. 3 güçlü temel enerjinin gücünü birleştirerek, sinerjik etki yaratır. Önemli ölçüde azaltılmış iyileşme süresi ile standart fraksiyonel lazerin çok ötesine geçerek nihai kontrol sunar. Cilt gençleştirmeden yara izi tedavisine, cilt çatlaklarından yanık izlerine kadar geniş bir yelpazede etkili sonuçlar sağlar.

Şimdiden 3 Ödül Sahibi!
Teknoloji
Üçlü Kombinasyon

Çok çeşitli ablatif, ablatif olmayan ve termal tedaviler için tasarlanan Alma Hybrid, üç temel enerjinin gücünü birleştirerek sinerjistik etki yaratır.

CO2 lazer – verimli, yüksek hassasiyetli odak veya fraksiyonel lazer tedavileri için ablatif, koagülatif ve termal etkinin optimal karışımı.

1570 nm lazer – epidermisin bütünlüğünü korurken yeni dermiş sentezini destekleyen bir termal etki yaratan güçlü, ablatif olmayan modüle edilmiş fiber lazer.

IMPACT – Trans Epidermal İletim (TED) için – patentli ultrason teknolojisi. CO2 lazer tarafından oluşturulan mikro kanallar yoluyla farmasötik ve dermokozmetik ürünleri trans-epidermal olarak iletmek için cilt tarafından üretilen hücre içi sıvı kuvvetlerinin üstesinden gelir. Gelişmiş sonuçlar elde etmek için cilt katmanlarına derinlemesine nüfuz eder.

Bu güçlü kombinasyona ek olarak cihazda bulunan akıllı yazılım, her tedavinin her hasta için tamamen özelleştirilmiş olmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Bu akıllı yazılım cilt tipi, tedavi edilen bölge ve diğer parametreler dahil olmak üzere bir dizi seçenek sunarak hem doktor hem de hasta için fayda sağlayan bir araç görevi görür.

HyGrid™ Mükemmellik İçin Özelleştirilmiş

Alma Hybrid™ platformunun merkezinde, güçlü teknoloji kombinasyonundan maksimum etki elde etmenizi sağlayan, Alma’ya özgü bir özellik olan HyGrid™ yer alır.

Güvenli, hassas ve çok yönlü HyGrid™ tek bir aplikatörde hem CO2 lazer hem de 1570 nm lazerin avantajını sunar. Hastaların özel tedavi ihtiyaçlarını karşılamak için her hastaya özel cilt ablasyonu- non-ablasyon oranını, kesin orantı matrisinde özel olarak programlamanıza olanak tanır.

Her iki lazer dalga boyunun cilt üzerinde kendi optimum etkisi yan yana bulunduğundan, tedaviler son derece etkilidir ve koyu cilt tipleri için de uygundur. İstendiğinde iyileşme süresini en aza indiren düşük ablasyon yoğunluğunda tedavi yapmanıza olanak tanır.

asasa
Özel Lazer Oranları Örnekleri
1 :2

1 :3

2 :3

Tedaviler
Tek Platform – Çoklu Tedavi

Hastalarınıza arzu ettikleri kişiselleştirilmiş cilt gençleştirme tedavilerini sunmanızı sağlayan tek bir platform.

Alma Hybrid™ tarafından kullanılan yenilikçi cilt tedavisi metodolojisi üç temel unsuru kapsar: etkili cilt yenileme için optimal ablasyon; yeni kollajen sentezi ve dermisin rejenerasyonu için nihai derin termal etki ve cilt için gerekli dermokozmetik ürünlerin etkili trans epidermal iletimi.

Hasta ihtiyaçlarına göre iyileşme süresinin tam kontrolünü sunan Alma Hybrid™ platformuna özgü üç tedavi şunları içerir:

dgb

Hybrid Lift – Süper Yenileme

Ablasyon ve termal teknolojilerini gelişmiş dermokozmetik salımıyla harmanlayan bu tedavi, nispeten kısa bir iyileşme süresi gerektirirken etkili sonuçlar üretir. CO2 ve 1570 nm lazerlerin benzersiz tarama deseni, ince çizgileri ve derin kırışıklıkları gidermek için cildi sıkılaştırır ve solar pigmentasyonu soyar. Impact ultrason ise dermokozmetik ürünlerin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar.

Sonuç? Cildin daha pürüzsüz ve daha genç görünmesini sağlayan etkili sonuçlara sahip hafta sonu bakımı.

2 Seans Sonra

Dr. Ofir Aritzi, İsrail

dgb

Hybrid OScar – Skar Tedavisi

OScar, akne izinden cerrahi izlere kadar her türlü yara izinin iyileştirilmesi için etkili tedavidir. Skar tedavisinin başarısı, lazerlerin dermis tabakasına etkili bir şekilde nüfuz etmesine bağlıdır. CO2 ve 1570 nm lazer dalga boylarının kombinasyonu sayesinde, tedavi edilen yara izinin türüne özel en uygun protokolü belirlemek üzere farklı parametreler (penetrasyon derinliği, koagülasyon aralığı ve yoğunluğu dahil) seçilebilir.

Tedaviyi Impact ile bitirmek, dermokozmetiklerin ve farmasötik ürünlerin optimum penetrasyonu sayesinde genel sonucu iyileştirir.

4 Seans Sonra

Dr. Ofir Aritzi, İsrail

cw23

SoftLift – Öğle Yemeği Molasında Cilt Gençleştirme

SoftLif cilt tonunun iyileştirilmesini, ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasını, akne izleri de dahil olmak üzere farklı cilt lezyonlarının neredeyse hiç iyileşme süresi olmadan onarılmasını sağlar. Önemli bir termal etki yaratan güçlü, ablatif olmayan modüle edilmiş fiber 1570 nm lazer, neokollajenezi destekler ve epidermisi sağlam bırakırken cilt hücrelerini destekleyen hücre dışı matrisi yeniden oluşturur. Koyu cilt tipleri (cilt tipi VI) için bile güvenlidir. Cilt dokusunu iyileştirmek, daha genç ve parlak bir cilt görünümü elde etmek, ince çizgilerin ve hafif kırışıklıkların görünümünü azaltmak için sadece üç veya dört seans yeterlidir.

Sonuç? Cildin tonunu iyileştiren, cildi daha ışıltı pürüzsüz hissettiren bir bakım. Güvenli ve rahat bir uygulamadır, tedaviler minimal invazivdir, ortalama 45 dakika kadar sürer ve istenen sonuçları elde etmek için sadece 1-2 kez yaptırmak yeterlidir.

3 Seans Sonra

Alma Klinik Departmanı

Aplikatörler

ProScan
Amiral Gemisi Aplikatör

ProScan tarayıcısı, Alma HyGrid™’in yeteneklerini tam olarak gerçekleştirebilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Hizalı, yüksek sekansta odaklanmış lazer ışınları oluşturan ProScan ergonomik tasarımlı, kullanımı kolay hafif bir ablikatördür. Ablatif, koagülatif ve de termal etkilere sahiptir.

Galvanometrik tarama motoru ve aynaların yanı sıra ProScan, tedavi güvenliğini ve hasta konforunu artırmak için soğutmalı bir uca sahiptir. Geniş yüzey alanlarının hızlı bir şekilde taranmasını sağlayan aplikatör, eksiksiz tedavi için bir dizi farklı tarama şekli ve modu sunar.

Applicators

IMPACT – Trans Epidermal İletim

Fraksiyonel lazer ve RF tedavileri, çeşitli endikasyonlar için oldukça etkili olsa da tedavinin aktif topikal bileşenlerin uygulanmasıyla birleştirilmesi, sonuçların korunması ve önemli ölçüde arttırılması açısından önemlidir.

Patentli ultrason teknolojisi Impact, gelişmiş sonuçlar elde etmek için CO2 lazer tarafından oluşturulan mikro kanallar aracılığıyla farmasötik ve dermokozmetiklerin cildin derin katmanlarına nüfuz etmelerini sağlar. Ürünleri trans-epidermal olarak iletmek için cilt tarafından üretilen hücre içi sıvı kuvvetlerinin üstesinden gelir.

IMPACT-2
Nasıl Çalıştığını İzleyin
Uzman Görüşleri