ARINMAK, YENİLENMEK ve DÜNYAYA HAZIR OLMAK

GENEO X ciltteki doğal güzelleşme süreçlerini tetikleyen yeni nesil bir cilt bakım sistemidir. Genç, taze ve doğal görünen bir cilt elde etmek için vücudun doğal süper güçlerinin kilidini açar.
Geneo X uygulaması en doğal ve esas element olan Oksijen bazlıdır.

ÇOKLU STİMÜLASYON UYGULAMALARI

Geneo X Bakımı çoklu uyarım algoritmasını uygular.

Doğal cilt gençleştirme mekanizmalarını tetiklemek ve cildin elastikiyetini, görünümünü ve hacmini iyileştirmek için tüm teknolojiler sinerji içinde çalışırlar.

Geneo X kapsamlı cilt bakımı cilt sıkılaştırıcı ve gençleştirici Tripollar RF ve ESA teknolojilerini içerir.

Cildi yeniden dengelemek için Ultrason ile devam eder ve rahatlatıcı, şekillendirici bir Neo masajı ile tamamlanır.

Geneo X Bakımı dört güçlü teknolojinin faydalarını tek bir sistemde birleştirir:

  • O2 kabarcıklı OKSİJENASYON™
  • Tripollar ® RF
  • Ultrason deneyimi LUX
  • ESA

Her teknoloji, kendine özgü sonuçlarının keyfini çıkarmak için ayrı ayrı kullanılabilir veya tam bir sinerjik etki için birleştirilebilir.

OKSİJENASYON™

Oksijenesyon™, cildin oksijen üretme yeteneğini vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanarak harekete geçirme reaksiyonudur. Ciltteki oksijen seviyelerini artırmak için diğer teknolojilerden farklı olarak, içeriden gelen doğal oksijeni kullanarak hızlı sonuç sağlar. Cilt tipine ve cildin ihtiyacına uygun olarak seçilen Oxypod’lar aracılığıyla cilt yüzeyinde kabarcıklı CO2 açısından zengin bir ortam oluşturulur. Vücut, bu duruma cilde oksijen dalgası göndererek tepki verir. Bu da cildi içten dışa beslemek ve dönüştürmek için ideal koşulları yaratır. Cilt yüzeyindeki oksijenin artması cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur.

TRIPOLLAR® RF

Tripollar Radyo Frekans (uç kutuplu RF), daha önceki tek ve çift kutuplu radyo frekans teknolojilerinin sınırlarını aşmak için tasarlanmış yenilikçi özel bir yeni nesil teknolojidir. Cildin katmanlarını homojen ve hacimsel olarak ısıtılmasını sağlar. Kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek cildin daha sıkı ve daha pürüzsüz olmasına destek olur.

LUX ULTRASON DENEYİMİ

Lite Ultrason dalgalarının cilde uygulanması kan akışını ve aktif bileşenlerin emilimini iyileştirir, titreşim oluşturarak stratum korneumun geçirgenliğini arttırır ve cildin beslenmesini sağlar.
Ultrason başlığı ile cilde iletilen yüksek frekanslı ses dalgaları aracılığıyla besleyici ve yapılandırıcı maddeler cilt altına kolayca nüfuz ederler. Bu sayede cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral karışımları, ultrason dalgaları ile cilde iğnesiz bir şekilde iletilebilirler.

ESA

Elektrikli Cilt Aktivasyonu ESA, doğal doku iyileştirmesi mekanizması yoluyla cildi yeniden şekillendirmeye, cildi sıkılaştırmaya, yaşlanan cilt hücrelerini yeniden aktive etmeye destek olur.
ESA, Tripollar RF ile birleştirildiğinde cilt sıkılaştırma ve şekillendirme açısından sinerjik bir etkiye ulaşır.

DETOX MASAJ

Lenfatik masaj rahatlatıcı etkisinin yanında faydalı aktif maddelerin cildin daha da derinlerine nüfuz etmesini sağlar. Aynı zamanda ciltteki kızarıklığın ve şişkinliğin azaltır.

GENEO X OXYPOD

Yenilikçi Geneo X Bakımı, her cilt tipine uygun şekilde formüle edilmiş Geneo X Oxypod’larından birinin kullanılmasıyla gerçekleşir. Geneo X Oxypod’lar doğal bileşen kombinasyonlarıyla farklı cilt sorunlarını hedef alır, cilt bakımının kapsamını geliştirir ve bakımın kişiye özel yapılmasını sağlarlar.
Yağlı Ciltler İçin

BALANCE

Yağlı, akneye eğilimli ciltler için uygundur. Yağlı cildi arındırmaya, rahatlatmaya, dokusunu ve görünümünü iyileştirmeye destek olur. Sebum salgısının dengelenmesine yardım eder.

Cilt Gençleştirme İçin

DETOX

Tahriş olmuş ve düzenli olarak çevresel faktörlere maruz kalan ciltler için idealdir. Geneo X Detox cildi çevresel dış faktörlerden, tahriş edici maddelerden ve alerjenlerden korumaya yardım eder.

Yeşil Çay Bakımı 

Cilt Sıkılaştırma İçin

GLAM

Geneo X Glam cildi nemlendirmeye, cilt tonunu, canlılığını ve parlaklığını geri kazandırmaya yardımcı olan lüks bir bakımdır. Yaşlanmanın erken belirtilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Cilt Sıkılaştırıcı Bakım

Kuru Ciltler İçin

HYDRATE

Kuru, donuk, mat ciltler için uygun olan Geneo X Hydrate, cildin nem tutma kapasitesini artırmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur. Cildin tazelenmiş ve daha canlı görünmesine yardım eder.

Mavi Spiriluna Bakımı

Lekeli Ciltler İçin

RETOUCH

İnce çizgilere, lekelere ve düzensiz dokuya sahip ciltler için uygundur. Cildin daha pürüzsüz, daha parlak ve daha ışıltı olmasına yardımcı olur.

Cilt Yenileme Bakımı

Cilt Parlatma İçin

ILLUMINATE

Pigmentli ciltler için ideal bir bakım sunar. Cilt tonunun eşitlenmesine, cildin daha aydınlık görünmesine destek olur.

C Vitamini Bakımı

Yaşlanma Belirtileri İçin

REVIVE

İnce çizgileri hafifletmeye, genel cilt görünümünü pürüzsüzleştirmeye destek olan Geneo X Revive olgun ciltler için uygundur.

Kırmızı Yosun Bakımı

Her Yaşa, Cilt Tipine ve Mevsime Uygun

Geneo X sadece yüzünüz için değil! Her bir tedavideki hedeflenmiş içerikler, vücut aknesini tedavi etmeye, keratosis pilarisi sakinleştirmeye, yağ üretimini düzenlemeye, ince çizgileri yumuşatmaya, sprey bronzlaşma için hazırlamaya ve daha fazlasına yardımcı olur.

Geneo X teknolojisi ve uygulama süreci yaşlanan cilde nazik davranır ve cildin elastikiyetini artırarak ince çizgileri azaltır ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

Uzman Görüşleri
Öncesi – Sonrası