BuzLazer™ Soprano ICE ve Soprano PLATINUM Lazer Epilasyon Cihazı Kiralama

Firmamız, Buz Lazer cihazlarını kiralama hizmeti vermektedir. Cihazlar özel poliklinik, tıp merkezi, hastane ve doktor muayenehanelerine kiralanmakta olup minimum kiralama süresi 12 aydır.
Kiralama hizmetimiz sınırlı sayıda (55 adet) cihaz için geçerlidir.

Bilindiği üzere Buz Lazer, firmamızın patentli markasıdır. 2015 yılında firmamız STS Lazer tarafından marka tescili alınmıştır. Buz Lazer sadece Soprano Ice serisi cihazları tanımlar.

Buz Lazer cihazlarının sarfı olmadığı için, kiralama bedeli dışında hiçbir maliyeti yoktur. Firmamızın kullanıcılarına sunduğu güçlü reklam desteği kiralama cihazlar için de geçerlidir. Yıllık 3,5 milyon tekil ziyaretçiye sahip www.buzlazer.com sitemizde cihazlarımızı kiralayan kullanıcılar da yer almaktadır. Buz Lazer cihazlarının marka gücü, bilinirliği ve yüksek hasta memnuniyet oranı kullanıcılara hasta desteği sağlayan önemli avantajlardır.

Lazer Epilasyon dendiğinde, ilk akla gelen popüler marka Buz Lazer ile fark yaratabilirsiniz.

Buz Lazer, patentli teknolojilerle donatılmış bir dünya markasıdır. 80’in üzerinde ülkede uzun yıllardır kullanılmaktadır. Buz Lazer cihazlarının başarısından yararlanmak isteyen taklit cihazlardan uzak durmanız konusunda uyarı görevimizi yapmak isteriz. Buz Lazer cihazının adını kullanan, birçoğu lazer bile olmayan bu cihazlarla sonuç alınamadığı gibi ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir.

Ekibimizde, lazer cihazları konusunda deneyimli klinik eğitmenlerimiz ve uzman doktorumuz yer almaktadır. Cihazın kurulumunda klinik eğitim verilir ve tüm kullanıcıların adına ‘’Kullanıcı Sertifikası’’ düzenlenir. Eğitim desteğimiz cihazın kurulumuyla birlikte başlar ve kiralama hizmeti boyunca devam eder. Teknik servis ekibimiz de gereken her desteği hızlı bir şekilde sağlar.

Orijinal Buz Lazer cihazlarının minimum kiralama süresi 12 aydır.

Soprano ICE aylık kiralama bedeli 14.000 TL + KDV’dir.

Soprano ICE Platinum aylık kiralama bedeli 16.000 TL + KDV’dir.

Distribütör güvencesiyle Buz Lazer cihazlarını kiralamak ve sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.