Hakkımızda

Şirketimiz, 1999 yılından bu yana medikal ürünler pazarlaması,satışı ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Uzun yıllara dayalı estetik ve medikal lazer  cihazları satışı ve kiralama hizmeti geçmişimiz vardır.

2009 yılının Ekim ayından beri ALMA LASERS firmasının kozmetik ve medikal cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. 2016 Ağustos ayından da bünyemize Lutronic firmasının exclusive distribütörlüğünü ekledik.

1003 adet cihazımız (Aralık-2018) aktif olarak calışmaktadır. Doktor muayenehanelerinden, özel polikliniklere, tıbbi merkezlerden üniversite eğitim hastanelerine kadar uzanan yaygın bir referans ve hizmet ağına sahibiz.

Şirketimiz uluslarası başarılara imza atmış Universal Mccann Reklam ajansıyla, cihaz sattığı kişi ve kurumları desteklemek adına sürekli üstün Alma Lasers ve Lutronic teknolojisini kitlelere tanıtmaktadır. Alma Lasers ve Lutronic lazer, anti-aging ve bölgesel incelme cihazları bugün Türkiye'de en önde gelen Doktor ve klinikler tarafından tercih edilmektedir.

Sektöre yüksek bütçeli reklam yatırımlarıyla halen en çok tercih edilen efsane markaları kazandırarak öncü ve örnek firma olduk. Bu markalar sırasıyla;

2010 yılında 'Ütüleme Epilasyon'
2011 yılında 'Vshape'
2012 yılında 'Clearlift'
2015 yılında 'Buz Lazer'
2017 yılında 'Baby Face Beauty'
2018 yılında 'Prime İncelme'

Yine Türkiye` de ilk defa, Türkçe olarak, danışman doktorumuz Sn. Dr. Derya Şentürk tarafından yazılan "Kozmetik Dermatolojide Laser Kullanımı" adlı kitaba sponsor olarak bir ilki daha gerçekleştirdik.