Kiralık Lazer Epilasyon Cihazları

BuzLazer™ Soprano ICE ve Soprano PLATINUM Lazer Epilasyon Cihazı Kiralama

STS Lazer Ltd., Soprano Buz Lazer epilasyon cihazlarını tıp merkezi, doktor muaynehaneleri ve özel poliklinikler ve hastanelere uzun süreli (min 12 ay) kiralamaktadır.

Bu kiralama opsiyonu sınırlı sayıda cihaz için geçerlidir. (35)

Soprano Buz Lazer epilasyon cihazları sarfsız olduğundan kira bedeli dışında hiç bir maliyeti bulunmamaktadır. Lazer Epilasyon dendiğinde en popüler marka Buz Lazer ile fark yaratabilirsiniz.

Buz Lazer cihazları kiraladığınız anda klinik bilgileriniz yıllık 1,5 milyon ziyaretçisi olan www.buzlazer.com sitesine eklenecek ve marka gücünden dolayı size uygulama yaptırmak isteyenler kişiler iletişime geçecekler.

Distribütör güvencesiyle Soprano Lazer cihazlarını kiralayınız, piyasada adımızı, cihazlarımızın markasını kullanarak kiralama yapıyoruz diyen onlarca şahıs/firma mevcut, dikkat ediniz. 2015 yılında tarafımızdan marka tescili alınan Buz Lazer sadece distirbütörü olduğumuz Soprano marka cihazlarla uygulanmaktadır.

Ekibimizde, konularında uzman eğitmenlerimiz ve uzman doktorumuzda yer almakta ve gerektiği 
taktirde cihazlar ile ilgili istenilen bilgiyi sağlamaktadırlar. Ancak, müşterimiz isterse kendilerine veya elemanlarına da eğitim danışmanı doktorlarımız tarafından eğitim verilerek ‘Sertifika’ düzenlenebilmektedir.

 

Orjinal Buz Lazer cihazlarını kiralama minimum süresi 12 aydır.

Soprano ICE kiralama bedeli aylık 11.000 TL + Kdv dir.

Soprano PLATINUM kiralama bedeli aylık 13.000 TL + Kdv dir.

 

Soprano ICE ve Sopano PLATINUM Buz Lazer Epilasyon kiralama detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.