Spectra XT

Genişletilmiş platform SPECTRA XT

Var olan ve iyi çalışan bir sistemi alıp, çok daha iyi bir teknolojik cihaza döndürerek sunmanın tam adı artık SPECTRA XT olarak karşınıza çıkıyor. SPECTRA XT pigmentli lezyonlar, kızarıklıklar, sivilceler, malezma, dövme, kırışıklıklar, gözenekler, cilt gençleştirme ve Onikomikoz ile daha fazlası için sonuçlar vermektedir.

660nm’lik oldukça benzeşiz ve kanıtlanış dalga boyutu ile Pigmentli lezyonlar için de en iyi tedavi yöntemi olarak bulunan SPECTRA XT, aynı zamanda yan etkileri de oldukça az olması nedeni ile emniyetli bir tedavi türünü ortaya çıkarıyor.  Daha önce kullanılan 532 nm’lik dalga boyundan artık çok daha emniyetli ve en az onun kadar etkili bir cihaz olarak hizmet veriyor. Yapılan analizler ile daha önce kullan 532nm dalga boyuna kıyasla çok daha etkili olduğu, çok daha kısa sürede iyileşme gösterdiği ve çok daha az yan etkisi ile açık ara farkını ortaya koymayı başarmıştır. Yani beğenilen teknoloji artık çok daha gelişerek SPECTRA XT ile hayat buldu.

Dövme sildirme de son teknoloji

SPECTRA XT dövme de mürekkep parçacıklarını hedefine alarak onları ayırır ve vücuttan atılmasını sağlar. SPECTRA XT her renk dövme de etkilidir ve bu sebeple dört farklı dalga boyutu ile işlem vermektedir. Daha az yaşatarak çok daha az yaralanma ortaya çıkaracak ve tüm dövme modellerinde başarısını ortaya koyuyor olacaktır.