Accent Prime | Prime İncelme

accent prime

accent prime

 

YÜZ VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

CİLT SIKILAŞTIRMA + SELÜLİT TEDAVİSİ

 

İnce Kıvrımlar Yaratır

Accent Prime, dünyanın önde gelen lazer firmalarından Alma Laser tarafından vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma amaçlı geliştirilmiş çok yönlü bir cihazdır. Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerindeki son yeniliklerin kombine edildiği bu sistem ‘’Ameliyatsız Vücut Şekillendirme’’ uygulamalarına yeni bir yaklaşım getirmiştir. Son derece özelleştirilebilen tedaviler sunan bu sistem uzun süre kalıcı, doğal ve etkili çözümler sunarak Prime İncelme sağlar.

Prime İncelme; Bölgesel yağ oranında azalmaya bağlı vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırmanın bir arada gerçekleşmesiyle vücuttaki ince kıvrımların ortaya çıkmasıdır. Bir nevi ‘’Ameliyatsız Vücut Kontur Düzeltme’’ diye tanımlayabiliriz. 

20 Dakikada Prime İncelme 

Avantajlar
- FDA Onayına Sahip
- Aynı Seansta Çoklu Tedavi İçin Birleştirilmiş Teknolojiler
- Kapsamlı Bilimsel Çalışmalarla Klinik Olarak Kanıtlanmış Başarı
- Etkili Sonuçlar İçin Patentli Teknolojiler
- Uzun Süre Kalıcılığını Koruyan Sonuçlar
- Odaklı Derinlik Kontrolü ile Özelleştirilebilen Tedaviler
- Hızlı, Kullanımı Kolay Teknoloji
- Gıdı Gibi Küçük Bölgeler İçin Özel Aplikatörler (Opsiyonel)
- Kısa Uygulama Süresi
- Kademeli Isıtma ve Entegre Soğutma Sistemi ile Hasta Konforu
- Ağrısız, Yan Etkisiz Uygulama
- Tüm Cilt Tiplerinde Güvenli Uygulama
- 4 Mevsimde Tedavi İmkanı
- İyileşme Süresi Yoktur, Hasta Sosyal Aktivitelerine Hemen Dönebilir
- Uygulama Sonrası Özel Bakıma İhtiyaç Yoktur
- Hızlı, Kullanımı Kolay Teknoloji
- Sarfsız

Uygulama

Şimdiye kadar ayrı sistemlerde bulunan Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini birleştiren Accent Prime, 9 farklı teknoloji ve çeşitli el aparatları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özelleştirilebilen tedavilerle farklı vücut yapılarına özel tedavi imkanları sunar. Vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir:

 • Karın, Mide
 • Kalça, Basen
 • Bel
 • Sırt
 • Kol Altı, İç Bacak
 • Omuz
 • Yüz ve Gıdı (Yüz Başlıkları Opsiyoneldir)

 

 • Kullanım Alanları                                                                
 • Vücut Şekillendirme     
 • Vücut Kontur Düzeltme
 • Bölgesel Yağ Oranında Azalma                                                
 • Vücut Sıkılaştırma
 • Selülit Tedavisi
 • Cilt Kalitesini Arttırma
 • Yüz Şekillendirme
 • Cilt Yenileme
 • Gıdı ToparlamaTeknoloji

En Son Teknolojik Gelişmelere Sahip Yeni Nesil Vücut Şekillendirme

Accent Prime, yenilikçi bir teknolojiye sahip Ultraspeed Aplikatörü içerir.

Ultraspeed Aplikatörü; Yeni tip ultrason teknolojisini hızlı vücut şekillendirme için ekstra geniş bir aplikatör plakası ile birleştiren öncü bir el aletidir. Optimum ve hızlı sonuçlar için geniş bir kapsama alanında ( 600 cm ²’lik ) çalışabilme imkanı sunar, sadece Accent Prime platformuyla ile birlikte kullanılabilir.

Ultraspeed hedef dokuyu ısıtmak için ultrasonik dalgalar yayan plaka türü bir sonotrot içerir. Ultrason enerjisi, inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde bozabilmek için aynı anda hem enine hem de boyuna ultrason dalgaları yayar. Enine dalgalar cildin üst tarafını ısıtırken, boyuna dalgalar da ısının cildin derin tabakalarına iletilmesini sağlar. Böylece hem yüzeydeki hem de derindeki yağ hücreleri hedeflenir. Ultrason dalgaları, çevre dokulara zarar vermeden sadece yağ hücre zarlarını bozarak yağ hücrelerinde Apoptoz (programlı hücre ölümü) oluşturur. Apoptoz sürecine giren parçalanmış yağ hücreleri vücudun lenfatik sistemi tarafından doğal yolla vücuttan atılır.


UniBody Aplikatörü ; Yüksek enerjili Unipolar Radyo Frekans teknolojisini mekanik etkiye sahip bir aplikatör ile birleştirir. Mekanik etki ile derin termal ısıtma sağlanır, deri altı dokuda metabolizma hızlanır ve selülit görümünde azalma süratle fark edilir.

 

Kombine Teknolojilerle Etkili ve Kalıcı Sonuçlar

Etkili   

Accent Prime, Dielektrik Isıtma sağlar. Dielektrik ısıtma; RF enerjisinin doğrudan dokuya iletildiği ve dokulardaki su moleküllerinin hızlı rotasyonuna neden olan benzersiz bir mekanizmadır. Bu rotasyon güçlü ve etkili ısı üreten bir sürtünmeye neden olur. Cilt yüksek oranda sudan oluştuğu için sürtünmeye bağlı oluşan ısı, cilt içindeki elastin fiberlerinin büzülmesine neden olur ve dolayısıyla bölgede hacimsel daralma sağlanır Ayrıca oluşturulan bu kontrollü ısı, dokuda doğal yara iyileşme sürecini başlatır, bölgeye tamir hücreleri gelir ve yeni kolajen oluşumu uyarılır. Ciltte sıkılaşma, elastikiyetinde ve kalitesinde artış, selülit görünümünde iyileşme sağlanır. Yüksek güçteki RF, etkili ve kalıcı sonuçlar için derin, homojen ısıtma sağlar.

Güçlü

Accent Prime, 300 Watt’ a kadar çıkabilen güç kapasitesi ve empetans (öz direnç) uyumu sayesinde minimum enerji kaybıyla her uygulamada maksimum güç sunar. RF enerjisi dokuya iletildiğinde, vücudun elektrik direnci gücün enerji kaynağına geri yansımasına neden olur. Piyasadaki en yüksek tepe gücüne sahip olan Accent Prime, vücudun empedansını etkin bir şekilde ortadan kaldırır, yansımayı azaltır ve maksimum RF enerjisinin hedef doku tarafından emilmesine izin verir.

Derin Unipolar ™

Alma Laser firmasının patentli Unipolar™ teknolojisi, cildin farklı derinliklerinin odaklanmış ve güvenli derin doku ısıtması sağlar. Unipolar™, hastaya hiçbir rahatsızlık vermeden cildin derin katmanlarına konsantre RF enerjisi sağlayan tek bir elektrot aracılığıyla çalışır.

Odaklı Derinlik Kontrolü

Accent Prime’ın Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi, hedef dokuda odaklanmış ısıtma yaparak tedavi derinliğini hassas bir şekilde kontrol edebilmeyi sağlar. Bu sayede kullanıcılar, optimum sonuçlar için hedef alanı gereken derinlikte tedavi etme esnekliğine ve hassasiyetine sahiptir.                             Accent Prime ile tedavi edilen bölge, endikasyon, cilt tipi ve cilt kalınlığına bağlı olarak tamamen özelleştirilmiş derin ve yüzeysel tedavi yaklaşımları birleştirilebilir. Veya daha etkili sonuçlar için aynı alanda kombine tedaviler uygulanabilir.

 

 

YÜZ ŞEKİLLENDİRME

SpeedSculpt & UniFace

 

Accent Prime yüz aplikatörleri kolajen liflerini hedefler. Kolajen liflerini harekete geçirerek cildin esnekliğini ve formunu yeniden kazanmasını sağlar. 

SpeedScult ve UniFace olmak üzere iki yenilikçi aplikatör ile uzun süre kalıcı etkili sonuçlar elde edilir.

SpeedSculpt 

Yüz ve küçük alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş ultrason teknolojisine sahip bu başlık UltraSpeed aplikatörünün küçültülmüş versiyonudur. Yüz ve küçük alanlardaki fazla yağ dokusunun azaltılması ve bu alanların şekillendirilmesi için tasarlanmıştır. Yanak, gıdı, boyunve iç kolda uygulanı

- Yağ Azaltma, Yüz Şekillendirme                                              

- Gıdı Toparlama                                                                          

- Cilt Elastikiyetini Arttırma 

 

 Uniface

Cilt sıkılaştırmak ve cildin elastikiyetini arttırmak amacıyla yüz için geliştirilmiş Radyo Frekans teknolojisidir. Cildi sıkılaştırmak amacıyla derin cilt tabakalarına  Radyo Frekans enerjisi iletir. Özellikle boyun bölgesinde lifting etkisiyle boyun ve gıdı sarkmalarını giderir. Yüz, gıdı ve boyunda uygulanır.

- Yüz Liftingi

- Boyun ve Gıdı Sarkmalarını Giderme

- Boyun Germe

- Cilt Elastikiyetini Arttırm                                                                

 

 

Uzman Görüşleri

‘’ Accent Prime sonuçları şaşırtıcı derece başarılı. Ultraspeed başlığı ile sadece tek bir seans sonra karın bölgesindeki yağ oranında azalma görebilirsiniz. Hafif sıcak masaj hissi veren bir uygulama ve hastalar acı duymadıkları bu konforlu uygulamayı keyifle yaptırıyorlar. Ayrıca Accent Prime diğer birçok cihaz gibi pahalı tek kullanımlık sarf malzemesi gerektirmiyor. Kısa uygulama süresi daha çok hasta kabul etmem için çok olumlu ve ergonomik dizaynlı el aparatı ile kullanıcı dostu. ‘’

                                    Dr. Sophia Deter, Plastik Cerrah

                                    Metropolitan Aesthetic, Berlin, Almanya

 

 

‘’ Klinik sahibi bir hekim olarak vücut şekillendirmede tek tercihim, Accent Prime Ultraspeed. Ultraspeed ile çok etkili sonuçlar alıyorum. Ağrısız olması hastalarım için tercih sebebi. Kolay ve çok hızlı bir uygulama. Örneğin; geniş bir karın bölgesini 20 dakika sürüyor. Hastalarım sonuçlardan memnun, hızlı ve konforlu olmasını seviyorlar.’’

                               Dr.Amber Brocknek