Güncel

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer™️, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, ve hızlı yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon Soprano lazer teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

2014 yılının sonunda yine Amerika ve Israil de üretim yapan dünya devlerinden Alma Lasers firması, Soprano lazer ailesine SOPRANO ICE cihazını ekledi. Aynı yılda ülkemizde STS LAZER tarafından yeni marka yaratıldı, BUZ LAZER ™️, tescilli ve tapulu mülkiyetimizdir.

O zamandan bu zamana yüzlerce BUZ LAZER kliniklerde hizmet vermeye başladı. Bunun yanında tabiki güçlü markamızdan nemalanmak isteyenler markamızı izinsiz ve yalan söyleyerek kullandılar ve halen kullanıyorlar ancak her buzlazer yapıyoruz diyen merkez ve klinikte doğru söylemiyor tabiki. Buz Lazer teknolojisi lazer epilasyon uygulamalarına  bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok,  çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz, yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ™️ ismi de buradan geliyor. Orijinal BUZ LAZER™️ kullanan kliniklerimizin listesini mikro sitemiz, www.buzlazer.com da bulabilirsiniz.

 

Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20×10 mm, işte bu yüzden,  Buz Lazer çok daha hızlı. eskiden Soprano Ütüleme Epilasyon cihazlarıyla seans süreleri ne kadar sürüyorsa bu süre Buz Lazer teknolojisinde yarı yarıya azaldı.

Buz Lazer teknolojisiyle konforlu ve çok hızlı uygulama yaptırabilirsiniz. Peki Buz Lazer™️ teknolojisinin yani Soprano ICE cihazının fiyatları ne kadar? Bu detaylar için satış temsilcilerimizle iletişime geçiniz,  unutmayın Soprano ICE cihazı sarfsız ve fabrikanın verdiği garanti sureleriyle de rakipsiz.