Basında Biz

Kırışıkları Silmenin Teknolojik Yöntemi Clearlift

Clearlift lazerin ısıtıcı etkisi cildinizin altındaki dokulara 3 mm nüfuz ederek kollageni artırır ve güçlendirir. ClearLift birçok sistemin yetersiz kaldığı cilt sıkılaştırma konusunda da çok etkilidir. Boyun bölgesindeki sarkmalar ve yaşlanma belirtileri anti-aging endüstrisinin en zorlandığı alanlardır. ClearLift sistemi bu bölgede de son derece etkili olan bir tedavidir. Sadece boyun bölgesinde değil, göz çevresindeki ince çizgiler ve göz çevresindeki derinin gerilmesine, ağız ve dudak çevresi ve göğüsteki kırışıklıkların kaybolmasında ellerde de zamanı gözle görünür bir şekilde geri çevirir. ClearLift™ ciltteki çizgileri ve kırışıklıkları silerek azaltır. ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silerken, cildinizin yapısını iyileştirerek gözenekleri küçültür ve kılcal damarların oluşturduğu ince damar görüntülerini ve kılcal damarları;  melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok etmede de etkilidir.  Bu derinlikte sağlanan etki tamamen ağrısızdır cildin yüz kadar hassas diğer bölgelerine konforla de uygulanabilir.

İşlem Süresi

Bu uygulama hastanın çok vaktini almaz, hiçbir rahatsızlık ve ağrı/acı vermez. Uygulamanın tamamında hiçbir kesi ve ağrı yoktur. ClearLift seansı sadece 20 dakika sürer. ClearLift seansında sadece işlem yapılan bölgede hafif bir sıcaklık hissedilir. Lazer başlığının hareketi sırasında çıkan hafif bir ses çıkar konforlu bir deneyimdir. İstenilen sonuca ulaşmak için toplam seans sayısı ortalama 3 ile 5’tir. İlk seanstan sonra uygulama bölgesindeki iyileşmeyi ve düzelmeyi gözle görülebilir. ClearLift lazer, cilde olağanüstü bir kolajen üretime sağlıyor. Klasik fraksiyonel soyma uygulamasının tersine ciltte yaralanma yapmaz, sadece hafif fraksiyonel ısıtıcı hasara yaratarak kollageni sıkılaştırı ve yeni kollagen üretimi sağlar. Tedaviden hemen sonra işinize, sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Nasıl Etki Ediyor?

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışır, ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu sayede cildinizin en üst katmanındaki sağlıklı deri, bu mikro delikleri kolayca iyileştirir.  Cilt görünümünüz önemli ölçüde iyileşir. Tek bir tedaviyle bile gözle görülebilir sonuçlar yaratır. ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek.

 

Vshape Teknoloji  İle Sıkı Bir  Silüet

Daha sıkı, daha ince, daha pürüzsüz bir silüet ve daha az belirgin selülitler! Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalı. İnce bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gerekli. Cilt belli bir yaştan sonra, ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar ve onarım mekanizmaları sayesinde, cilt daha genç ve daha sıkı görünür.

İki modül, bir sistem

Cerrahi bir müdahale olmadan selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi ve etkili yolu… VShape ise vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi “Yağ hücrelerini hedef alarak, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor.”

Yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgalan ve cildi sıkılaştırarak açığa çıkan yağların vücuttan atan radyo frekansının eş zamanlı olarak çalışması ile başlıyor. Bu teknoloji, karın ve kalça da dahil olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor ve yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgalan ise, cilt ala dokusun ti yüksek ısı ile uyararak kolajen üretimini artırıyor.

Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmanın rahat ve pratik yolu

VShape çabuk, güvenli ve acısız bir şekilde cildi yeniler. Sistem, The IN-MotionTM teknolojisi sayesinde cilt katmanlarını yavaş yavaş ısıtarak tedavinin son derece konforlu olmasını sağlar.  İşlem, tedavi uygulanacak bölgenin büyüklüğüne ve sayısına bağlı olarak  yaklaşık 60-90 dakika kadar sürer. Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge için 7-10 gün aralıklarla  dört- altı seans yeterli olur ve tedavinin etkileri hemen ilk işlemden sonra gözlenebilir.

Uygulanma alanları

Ultrason teknolojisi sayesinde yağ dokusunu hedefleyerek vücudu şekillendirir. Tedavi, güvenli ve etkili bir şekilde  bölgesel yağları azaltırken vücut konturunun daha biçimli olmasını sağlar.

·       Selülit görünümünü azaltır

·       Karın bölgesini sıkılaştırıp, düzleştirirken kalça ve üst bacakları inceltir

·      Vücudu şekillendirir