Güncel

Buz Lazer Platinum

Soprano Ice Platinum dünyanın ilk ve tek üç lazer dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG lazer dalga boylarını eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atar. Lazer epilasyonda kullanılan üç güçlü lazer dalga boyunun sinerjik etkisiyle ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir ve bronz tenler dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir. 

Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalya boylarının her birinin emilim ve penetrasyon seviyeleri farklıdır. Böylece üç dalga boyunun bir arada olmasının avantajı ile farklı derinliklerdeki kıl folikülleri hedeflenebilir ve kıl foliküllerindeki tüm anatomik yapılar tahrip edilir. 

Soprano Ice Platinum 10 yıllık araştırmalar sonucu geliştirilmiştir, hakkındaki klinik çalışmalar ile etkinliğini kanıtlamıştır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Yaz aylarında da güvenle lazer epilasyon yapılabilmesi sağlar. Ağrısız, acısız ve masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. 2 x1 cm geniş tedavi başlığı ile hızlı lazer epilasyona olanak tanır.

2010 yılında ‘Ütüleme Epilasyon’, 2015 yılında Buz Lazer markalarını yaratan şirketimiz STS LAZER bu markaların tescil ve telif haklarını elinde bulundurmaktadır. Soprano ICE Platinum cihazı da firmamız tarafından Buz Lazer Platinum olarak lanse edilmiştir.

Buz Lazer uygulaması yapan merkezlere www.buzlazer.com web sayfamızdandan ulaşabilirsiniz.

Soprano Ice Platinum (Buz Lazer Platinum) cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve satış fiyatını öğrenmek için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.