Eski Cihazlar

ClearLift

ClearLift: ameliyatsız yüz estetiğinde Alma tarafından sizlere sunulan ClearLift hiç acı vermeyen, çığır açan yeni bir teknoloji.  4 seans sonrası inanılmaz sonuçlarını görebildiğiniz bu uygulama özellikle boyun bölgesini germede çok etkileyici

ClearLift Laser: aynı zamanda ” öğle tatilinde, ağrısız acısız yüz gençleştirme tekniği” olarak da anılmaya başlandı. Deride silme işlemi gerçekleştiren lazer uygulamalarında diğerlerinden çok öne çıkan ve tüm güzellik, estetik endüstrisini etkileyip liderliğe oturan uygulama: Alma Laser firmasından ClearLift™.

Pixel Q-Switch diye de bilinen ClearLift parçalanmış, zarar görmüş ciltteki zararları silen, vakti az hastalar için mükemmel bir alettir. Bu uygulama hastanın çok vaktini almaz, hiçbir rahatsızlık ve ağrı/acı vermez. Tüm bu özelliklerine rağmen insanlar en çok uygulamanın sonuçlarından bahsetmekte.

  • Hızlı sonuç ve kolay uygulama – Uygulamalar 20 dakika sürer
  • Tamamen ağrısız acısızdır
  • Tek uygulama ile gözle görülür iyileşme ve düzelme
  • Çok amaçlı – 1064 nm Q-Switched modul dövme silmede, yara izlerinde ve onikomikoz olan hastalarda kullanılmaktadır.
  • Q-Switched laser modulü her tip ciltte kullanılabilmektedir.

ClearLift™ nedir?

ClearLift™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir. ClearLift yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar

Alma Laser ClearLift™ neleri tedavi eder?

Ciltteki çizgi ve kırışıklıklar, ince kılcal damarlar ve kızarıklıklar ClearLift™ ile yok edilebilir. Ayrıca göz çevresindeki derinin gerilmesine, boyun bölgesi ve göğüsteki kırışıklıkların kaybolmasında etkilidir. giderme işlemlerini de başarıyla gerçekleştirir.

Bir yanıt yazın