Güncel

LASEMD Baby Face Beauty

LASEMD gelişmiş lazer teknolojisinin, kozmesötik ürün yelpazesiyle birleşerek, bu maddelerin ciltte aktive olmasını sağlayan ve tüm ciltte iyileşmeyi hızlandıran bir CDS’dir.

Kozmesötik Salım Sistemi denilen CDS, lazer yarası vasıtasıyla kozmesötik bileşenlerinin cilde uygulanarak, cildin yararlı bir estetik sonuca ulaşmasını sağalayan bir yöntemdir. Yaygın olarak kullanılan tipik kozmetik ürünlerinin cilt yapısı gereği yeterince emilip cilt bariyerlerine işlediği söylenemez. LasemD, cilt dokusu içinde mikro yara açıp, kozmesötiğin cilt derinlerine ulaşmasını sağlar. Böylelikle en derin cilt tabakasına ulaşarak kısa zamanda etkili sonuçlar alınmasını sağlar.

LASEMD lif bazlı lazer ile manyetik izleme sistemi sayesinde atış ölçüleri hesaplanarak  kesin atışlar yapılmaktadır. Bu sayede tedavi süreci hızlanmakta ve kusursuz olmaktadır. Cilt yenleme, kırışıklık giderme gibi zorlu tedaviler için LASEMD ile anestezi ihtiyacı olmadan konforlu ve günlük yaşamı etkilemeyen tedaviler yapılmaktadır.

LASEMD her cilt tipine uygun olmakla birlikte, tedavi uygulamalarında cilt rengini, cilt dokusunu iyileştirerek, yaraların hafifletilmesini sağlar. Uygulama süresi 6 dakikadır, cihazın açılma süresi gibi bekleme süresi yoktur, hemen kullanılabilmekte ve hassas ciltlere uygun kullanım modu olmak üzere gelişmiş modu da bulunmaktadır. LASEMD de bulunan iki mod sayesinde kişilerin cilt farklılıkları ortadan kalkmakta ve her cilde uygulama yapılabilmektedir.

LASEMD ile tedavi çeşitlerine baktığımızda, estetik amaçlı ve cilt yenileyici tedavileri bulunmaktadır. Kırışıklık azaltma için en etkili yöntemdir, cildin en derinine nüfus edebildiği için kısa sürede tedavi sonuçları gözle görülmektedir. LASEMD ampülleri ile yaşlanmayı geciktirerek, ciltte parlama, beyazlama, renk düzeni gibi değişiklikler kısa sürede kendini göstermektedir. Yara küçültme tedavileri, tüylenme sorununa çözüm ve saç dökülmelerinin tedavisinde LASEMD en etkili son teknolojidir.

Vücuttaki yara izleri, ciltteki gevşemeler, boyun sarkmaları gibi cilt tedavilerinde LASEMD ile özel hazırlanan serumlarla en etkili tedavi uygulanmaktadır. Her hastanın ihtiyacına yönelik özel serumlar hazırlandığı için kişiye özel tedavi uygulanmaktadır. Cilt yapısına göre seasn süreleri değişmektedir, hastalar seans sonrası uygulamanın olumlu etkilerini birkaç saat içinde hissedebilmektedir. Bu sebeple uzun seanslara gerek kalmadan kısa zamanda etkili sonuca ulaşalılabilmektedir.

LASEMD kısa sürede uygulanması ve sonuçlarının kendini göstermesi sayesinde kozmetik ve estetik alanında kısa sürede yerini almıştır. Cerrahi işlemlere gerek kalmadan, günlük yaşantınızı etkilemeden güzelleşmek LASEMD ile artık çok kolay… www.babyfacebeauty.com.tr