Güncel

Accent Prime, Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini aynı sistemde birleştiren vücut şekillendirme cihazıdır. Yenilikçi bir yaklaşımla iki farklı teknolojinin sinerjik etkisinden yararlanır. Bölgesel yağlanma, cilt sarkmaları, selülit sorunlarının giderilmesinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Spor ve diyete dirençli bölgesel yağ oranında azalmaya bağlı vücudun yeniden şekillendirilmesini sağlar.

Accent Prime, yeni nesil yönlendirilmiş ultrason dalgaları ile tedavi bölgesinde hızlı bir yağ parçalama işlemi gerçekleştirir. Sistem, enine ve boyuna ultrason dalgaları kullanarak hem yüzeysel hem de derin yağ hücrelerini hedefler ve yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. 

Ardından cilde Radyo Frekans uygulanır. Cilt ve cilt altındaki bağ dokusu Radyo Frekans ile uyarıldığında, Radyo Frekans dalgaları içlerinden geçtiği su moleküllerinde milyonlarca rotasyon oluşturur. Bu rotasyonun yarattığı sürtünme, dokuda ısınmaya neden olur. Oluşan ısı dokuda yaralanma, zedelenme algısı yaratır. Böylece ciltte bir yara oluşmuş gibi doğal yara iyileşmesi süreci başlar. Bölgeye onarıcı hücreler gelir ve bol miktarda kolajen üretilir, hücreler yenilenir. Aynı zamanda dokudaki mevcut kolajen lifleri de büzüldüğü için cilt sıkılaşır.  Sonuçta cilt güçlenir, sıkılaşır, elastikiyeti artar. Yeni kolajen üretimi de tetiklendiği için cilt kalitesi iyileşir, selülitler tedavi edilir.

Accent Prime yüz başlıkları gıdı toparlama, boyun sarkmalarını giderme, yanak inceltme, çene hattını belirginleştirme, ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılması amacıyla uygulanır. 

 

Accent Prime çift teknolojinin sinerjik etkisi ile etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Kısa uygulama süresi, dört mevsim uygulama imkanı, tüm cilt tiplerinde güvenli olması Accent Prime’ın vücut şekillendirmede tercih edilme nedenleri arasındadır. Vücutta istenmeyen lekeler ve morluklar gibi yan etkilerinin olmaması, uygulama esnasında veya sonrasında hastanın acı duymaması, sonrasında güneş ışınlarından korunmak zorunda kalınmaması ve özel bakım gerektirmemesi ile günümüz süper starlarının da tercihidir.

Accent Prime uygulama merkezlerine primeincelme.com web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Cihaz hakkında detaylı bilgi almak ve satış fiyatını öğrenmek için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.