Güncel

Accent Prime teknolojisi, medikal estetik için geliştirilmiş en son teknoloji kullanılarak, sellülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde en hızlı, etkin, kalıcı ve kesin tedavi imkanı sağlıyor.

Yeni nesil yönlendirilmiş (guided) ses dalgalarıyla hızlı bir yağ parçalama işkemi gerçekleştirir ve ardından hemen radyo frekans dalgaları, içlerinden geçtiği su moleküllerine saniyede milyonlarca defa rotasyon yaptırır. Rotasyon su moleküllerinin bir çakının açılıp kapanması gibi hareketidir. Saniyede milyonlarca defa olan bu hareketlerin yarattığı sürtünme ısınmaya neden olur.

Cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarıldığında, içlerindeki su ısınır. Yüksek ısı, dokuda bir yaralanma, zedelenme algısı yaratır ve sanki bir yara olmuş gibi bir yara iyileşmesi süreci başlatır. Bölgeye tamirat hücreleri gelir, bol miktarda kollajen üretilir, hücreler yenilenir. Sonuçta cilt güçlenir, sıkılaşır, elastik yapısı artar, kırışıklar gider. Ayrıca bol su içeren yağ hücreleri de parçalandığından sellülit görüntüsü de iyileşir.

Hiçbir yan etkisinin bulunmaması, uygulama esnasında veya sonrasında hastanın acı duymaması, hiç bir şekilde güneş ışınlarından kaçınmak gerekmemesi, vücutta istenmeyen lekeler ve morlukların oluşmaması ve sonuçların son derece başarılı olması 4 mevsim uygulanabilmesi Accent Prime’ı medikal estetiğin yeni teknoloji harikası haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir