Eski Cihazlar

STS Estetik Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı. Ancak artık mükemmel ÜTÜLEME teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgeye masaj yaptırıyor hissiyle, kıllardan kurtulmak mümkün. Öte yandan genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölge ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla epilasyon yaptırılabiliyor.”

Soprano ütüleme epilasyon yöntemi ağrısız, acısız bir yöntem mi?
Evet, gerçekten de ütüleme lazer epilasyonda ağrı ve acı duyulmuyor. Tıpkı cildinize sıcak taş masajı yapar gibi, konforlu, oldukça hızlı ve kısa süreli seanslar ile gerçekleştiriliyor.

Hangi lazer epilasyon cihazları ütüleme teknolojisine sahip, ütüleme epilasyon yöntemi hangi cihazlar ile yapılabiliyor?
Ütüleme epilasyon Alma Lasers adlı firmanın geliştirdiği devrim niteliğinde bir teknoloji olduğundan ve patenti de bu firmada bulunduğundan ütüleme yöntemi de sadece Alma laser marka cihazlar ile gerçekleştirilebiliyor. Ancak ütüleme teknolojisi bu kadar yayılınca piyasada türevlerinin çoğalması sağlıksız cihazları da beraberinde getiriyor. Lütfen bu gibi cihazlardan uzak durunuz ve cihaz markanızın Alma laser olduğundan emin olunuz. Ütüleme cihaz modelleri ise şu şekilde, Soprano Accord, Soprano XL diode lazer, Harmony XL lazer ve Spa SHR olarak adlandırılıyor.

Ütüleme epilasyon yaptıranların yorumları nasıl?
Yaptığımız araştırmalara ve uygulama yaptıran hastalarımızla yapılan değerlendirmelere göre daha önce başka yöntemler ile lazer epilasyon yaptıranların, acı ve kızarıklıklardan şikayetçi olduklarını, ancak daha sonra Soprano ütüleme epilasyonu keşfederek tüm bunlardan kurtulduklarını, oldukça rahat bir işlem olduğunu ve sonuçlarına kendilerinin bile inanamadıklarını belirttiklerine şahit olduk.

Bir cevap yazın