Eski Cihazlar

Soprano XL – Orjinal Tek Ütüleme Epilasyon Cihazı

Soprano XL ütüleme lazer cihazı uzun süreli epilasyon için yaratılmış devrim niteliğinde bir ütüleme (diod) lazer sistemidir. Soprano XL safsız dünyada tek lazer cihazıdır. 810-nm dalga boyuyla epilasyon için altın standarttır. Soprano XL ütüleme lazer tekniğiyle çok hızlı ve acısız olup, her türlü kıl ve cilt tipinde rahatlıkla uygulama imkânı sağlar, ütüleme epilasyon bir devrimdir ve Soprano Lazer ise bu devrimin mimarı.

Soprano XL Uzun süreli epilasyon için yaratılmış devrim niteliğinde bir ütüleme (dioda) lazer sistemidir.  Epilasyonda yeni bir yol açmış ve acısız seansların mümkün olduğunu dünyaya kanıtlamıştır. Ayrıca dünyadaki sarfsız tek lazer epilasyon cihazıdır. Ütüleme Epilasyon Soprano XL in patentli teknolojisidir. Ülkemizde kullanımı hızla yayılmaktadır.

Soprano XL, 600 watt gücünde, 810-nm diod lazer

Ancak, sadece klasik bir diot lazer değil! Hatta “klasik” yönü de çok farklı. Şöyle ki;
Altı ayrı cilt tipi için özel program. 120 J/cm2 ye kadar çıkan enerji gücü. Saniyede 10 atım hızı. Uygulama başlığında otomatik soğutma sistemi.

ATIŞ SAYISINDA SINIRLAMA YOK! SOPRANO XL’i asıl farklı kılan özelliği ise ütüleme epilasyon teknolojisi! (bu teknoloji patentli Alma Lasers teknolojisidir, ucuz taklitlerinden sakının)

Saniyede 10 seri atış özelliği ile acıya ve yanmalara son veriyor, continue atış diye adlandırdığımız bu özellik sayesinde acı çekmek yerine masaj yapılıyormuş hissini yaşatarak hastalarına cok daha kolay tedavi imkanı sunmaktadır. Dünyada tek olan bu sistem ile artık lazer tedavileri çok daha kolay. Turkiye’de hızla yayılan Soprano XL cihazını tanımadan, demo yapmadan, cihaz yatırımı yapmamalısınız.

Gelinen bu noktada durumun Soprano diod lazer cihazları ve digerleri oldugunu unutmayınız.

Başlığındakı DualChill contact cooling (soğutucu) özelliği tedavilerin çok daha sorunsuz ve acısız geçmesini sağlamaktadır. Kısacası, Soprano XL sonuca giden ve can yakmayan vede son üç yıldır dünyada en cok tercih edilen diode lazer olmuştur. Fda sertifikası ve onlarca yayını mevcuttur.

  • Soprano Lazer, IN-Motion TM (ütüleme epilasyon) teknolojisiyle acısız tedaviler sağlar
  • Safir DualChill ucu ile kontak soğutma
  • 10 Hz tekrar oranına kadar mevcutta en hızlı (12×10 mm uygulama alanı).
  • Her türlü kıl ve cilt tipinde sorunsuz uygulama, 1,350 ms pulse aralığı
  • Sarf gideri yoktur ve sarf gideri olmayan dünyadaki tek lazer cihazıdır
  • Daha hızlısı ve daha acısız olanı yok. Alma Lasers Diod lazerleri ile sizde epilasyon devrimine hazır olun
  • Sarf gideri olmadıgından sigorta yaptırabilirsiniz

Soprano XL, 600 watt gücünde, 810-nm diyot lazer

Ancak, sadece klasik bir diot lazer değil! Hatta “klasik” yönü de çok farklı. Şöyle ki;
Altı ayrı cilt tipi için özel program. 120 J/cm2 ye kadar çıkan enerji gücü.
Saniyede 10 atım hızı. Uygulama başlığında otomatik soğutma sistemi.
ATIŞ SAYISINDA SINIRLAMA YOK! SOPRANO XL’i asıl farklı kılan özelliği ise ütüleme lazer teknolojisi! (bu teknoloji patentli Alma Lasers teknolojisidir, taklitlerinden sakininiz)

Saniyede 10 seri atış özelliği ile acıya ve yanmalara son veriyor, continue atış diye adlandırdığımız bu özellik sayesinde acı çekmek yerine masaj yapılıyormuş hissini yaşatarak hastalarına çok daha kolay tedavi imkanı sunmaktadır. Dünyada tek olan bu sistem ile artık lazer tedavileri çok daha kolay. Türkiye’de hızla yayılan Soprano Lazer cihazını tanımadan, demo yapmadan, cihaz yatırımı yapmamalısınız.

Gelinen bu noktada durumun Soprano XL ve digerleri oldugunu unutmayınız. Başlığındakı DualChill contact cooling (soğutucu) özelliği tedavilerin çok daha sorunsuz ve acısız geçmesini sağlamaktadır. Kısacası, Soprano XL sonuca giden ve can yakmayan vede son iki yılda dünyada en çok tercih edilen diode lazer olmuştur. Soprano Lazer teknoloji harikasıdır. FDA sertifikası vardır.

DİKKAT!  Ütüleme Epilasyon sadece Alma Lasers üretici firmamızın cihazlarıyla mümkündür, patentlidir, taklitlerinden sakının!