Eski Cihazlar

1.000.000 atış sayısı ve saniyede 3 atış hızıyla alanında dünya lideri Güzellik salonları için ve estetisyenlerin kullanacağı süper epilasyon cihazı. Doktorların tercih ettiği bir sistem. Patentli ütüleme teknolojisiyle acısız tedaviler sağlar.

Bütün cilt tiplerinde ve her türlü kıl için uygun. Kullanım programı sayesinde çok basit uygulama tekniği. Tedavi maliyeti düşük. Teknik servis ihtiyacınız yok denecek kadar az. İki yıl garantili.

Benzersiz atış sayısı : 1.000.000. pulse atım sayılı

Benzersiz dalga boyu aralığı : 800-950nm. Bir anlamda ‘’ Dar Bant IPL’’ ve diğer anlamda ise “Geniş Bant Diot” cihazı. Benzersiz hızlı : Saniyede 3 atış yapıyor.

Benzersiz konforlu : Tedavi başlığında yer alan integral elektronik soğutma sayesinde acı yok.

Benzersiz uygulama : “In-Motion” denilen ve ‘fırça ile resim yapar gibi’ hareketli tedavi.

Benzersiz memnuniyet : “Masaj yaptırmış gibi” hisseden müşterinin istenmeyen tüyleri az sayıda seanslar sonucu yok oluyor.

Neden Spa SHR Ipl cihazını seçmeliyim?

Medikal estetik cihazlarında dünya devi Alma Lazer firmasının ürünü olmasının dışında, Spa SHR sistemiyle 40 ülkeden alanlarında isim olmuş doktorlar ve medikal uzmanlarıyla tedaviler yapılmıştır. Epilasyon tedavilerine ¨acısız¨ ibaresini getiren Alma Lazer teknolojisi Spa SHR dir ve yaz aylarında tedavi imkanı Spa SHR ile artık mümkündür.

Spa SHR ile yapılan tedaviler acıtıyor mu? Spa SHR nin seri atış özelliği ile saniyede 3 atış yaptığından deri altını ısıtarak konforlu bir tedavi imkanı sunuyor, Spa SHR ile tedavi olmuş bir çok kişi seansların ¨sıcak taş masajı¨ gibi geçtiği kanısına vardılar. Patentli In-Motion teknolojisi epıilasyon tedavilerinde acıyı ortadan kaldırmıştır. Spa SHR cihazını denemeden karar vermeyin.

Kaç Seans tedavi gerekiyor?

Spa SHR cihazının seri atış özelliğinden dolayı diğer cihazlara kıyaslan tedaviler çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve ortalama 4-6 seans sonunda çok ciddi sonuçlar elde edilir. Spa SHR nin seri atış özelliği ve başlık ucunun genişliğinden dolayı büyük bölgeler kısa sürede ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.

Spa SHR ile Akne tedavisi ve Cilt toparlama tedavileri yapılabilir mi?

Epilasyon başlığının dışında Spa SHR nin 2 opsiyonel başlığı satılmaktadır. Akne tedavisi ve Cilt toparlama başlıkları.

Bir cevap yazın