Güncel

VShape Bölgesel İncelme

Daha sıkı, daha ince, daha pürüzsüz bir silüet ve daha az belirgin selülitler!

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalı. İnce bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gerekli. Cilt belli bir yaştan sonra, ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar ve onarım mekanizmaları sayesinde, cilt daha genç ve daha sıkı görünür.

İki modül, bir sistem

Cerrahi bir müdahale olmadan selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi ve etkili yolu… VShape ise vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi “Yağ hücrelerini hedef alarak, parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan ultrason ile radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor.”

Tedavi

Yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgalan ve cildi sıkılaştırarak açığa çıkan yağların vücuttan atan radyo frekansının eş zamanlı olarak çalışması ile başlıyor. Bu teknoloji, karın ve kalça da dahil olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor ve yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgalan ise, cilt ala dokusun ti yüksek ısı ile uyararak kolajen üretimini artırıyor.

Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmanın rahat ve pratik yolu

VShape çabuk, güvenli ve acısız bir şekilde cildi yeniler. Sistem, The IN-MotionTM teknolojisi sayesinde cilt katmanlarını yavaş yavaş ısıtarak tedavinin son derece konforlu olmasını sağlar.

Seans

İşlem, tedavi uygulanacak bölgenin büyüklüğüne ve sayısına bağlı olarak  yaklaşık 60-90 dakika kadar sürer. Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge için 7-10 gün aralıklarla dört- altı seans yeterli olur ve tedavinin etkileri hemen ilk işlemden sonra gözlenebilir.

Uygulanma alanları

Ultrason teknolojisi sayesinde yağ dokusunu hedefleyerek vücudu şekillendirir. Tedavi, güvenli ve etkili bir şekilde  bölgesel yağları azaltırken vücut konturunun daha biçimli olmasını sağlar.

·       Selülit görünümünü azaltır

·       Karın bölgesini sıkılaştırıp, düzleştirirken kalça ve üst bacakları inceltir

·      Vücudu şekillendirir