Eski Cihazlar

VShape

Accent ULTRA

VShape™ -Accent ULTRA, ultrason ile yüz  ve vücut şekillendirme sistemidir. Medikal cihazlar arasında Ultrason ve radyofrekans kombine eden tek medikal cihazdır. Enine yayılan ultrason dalgaları ile dalgaları ile yağları selektif olarak parçalar.Bu dalgalar, uzunlamasına yayılan ultrason dalgalarından farklıdır. Akustik kavitasyona ve ısınmaya neden olmaz. Bu nedenle soğuk dalgalar olarak adlandırılır. Yağ hücreleri çok büyük olmalarından dolayı sarsarak (vibrasyon) parçalar. Kan, sinir, damar ve dağ dokusu hücreleri küçük olduklarında  sarsılmaya dirençlidir. Bu nedenle zarar görmez.

Ultrason ardından uygulanan unipolar ve bipolar radyofrekans cilt kalitesi giderilir. Seans 20 dakika süren tek seanstan sonra bile gözle görülür sonuç alınabilir. 2-4 seans arasından çok tatmin edici sonuçlar veriyor. Çok zor olgularda 6 seans gerekebilir. Seanslar 2 hafta aralarla uygulanabiliyor.

İki modül, bir sistem

VShape™Cerrahi bir müdahale olmadan yüz şekillendirme,  selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en yenilikçi ve etkili yolu…

The Ultra modül, Alma Lasers’ın seçici ultrason ve radyofrekans kombine teknolojisi sayesinde yağ dokusunu hedefleyerek yüz ve vücudu şekillendirir. Tedavi, güvenli ve etkili bir şekilde yüz şekillendirme, yüz germe ve gıdı bölgesini ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirir   ve vücuttaki bölgesel yağları azaltırken vücut konturunun daha biçimli olmasını sağlar.

  • Alt çene hattı, gıdık, burun çizgisi, boyun ve yüz hattı Göz ve boyun çevresi – İnce hassas deriyi şekillendirme, sıkılaştırma ve kaldırma.
  • Koltuk altı bölgesi, kol arkası (koltuk altından sarkan etler), üst kol renklendirme
  • Karın bölgesi – Mide düzleştirme ve sarkık deri sıkılaştırma
  • Bel çevresindeki yağlanma – Yağ azalmasıyla şekillendirme ve sıkılaştırma
  • Kalça, kalça altı – Yağ azalmasıyla şekillendirme, cilt sıkılaştırma ve selülit azalması
  • Diz bölgesi- Yağ hücresi azalması ve sıkılaştırma
  • Selülit görünümünü azaltır
  • Vücudu şekillendirir.

Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmanın rahat ve pratik yolu

The UniForm modül çabuk, güvenli ve acısız bir şekilde cildi yeniler. Sistem, The IN MotionTM teknolojisi sayesinde cilt katmanlarını yavaş yavaş ısıtarak  tedavinin son derece konforlu olmasını sağlar.

İşlem, tedavi uygulanacak bölgenin büyüklüğüne ve sayısına bağlı olarak  yaklaşık 20-90 dakika kadar sürer. Genelde dört- altı seans yeterli olur ve  tedavinin etkileri hemen ilk işlemden sonra gözlenebilir.

Yüze uygulanabilen tek ultrason sistemidir

Teknoloji, yağ hücrelerini seçer.

Parçalanan yağ hücrelerinden çıkan yağlar lenf yolu ile uzaklaştırılır

RF başlığı, mekanik masaj da yaparak lenf ve kan dolaşımını hızlandırır

Eriyen yağlar, lenf drenajı ve kan dolaşımı ile emilir ve atılır

Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Eritme de çok etkilidir

Aynı zamanda, bağ dokusu ve kolajen oluşumu başlar

Seanslarda cilt 42 dereceye kadar ısınıyor

Cildi sıkılaştırır, kırışıklıkları yok eder ve yüz gençleştirme sağlar

2 hafta aralarla uygulanıyor

Cerrahi operasyona ihtiyaç duymadan istenilen sonucu veren en son teknolojidir

Bütün bu etkiler kişiye bağlı olarak 1-3 yıl kalıcılık sağlar

FDA onaylıdır.