Cihazlarımız İle İlgili

 

 • LASEMD Baby Face Beauty

  LASEMD Baby Face Beauty LASEMD gelişmiş lazer teknolojisinin, kozmesötik ürün yelpazesiyle birleşerek, bu maddelerin ciltte aktive olmasını sağlayan ve tüm ciltte iyileşmeyi hızlandıran bir CDS’dir.

   

 • Soprano ICE ve Buzlazer™ Epilasyon

  Soprano ICE ve Buzlazer™ Epilasyon Soprano diod lazer ailesinin en son ferdi olan Soprano ICE Buz Lazer teknolojisi, tüm Türkiye ye yayılıyor. 100. Buz Lazer kliniği Van ilimizde açıldı. Üstün teknolojisi ile cildi uygulama anında -3 dereceye kadar soğutan tedavi başlığı sayesinde lazer epilasyon uygulamalarında bir devri başlattı Buzlazer™

   

 • Buz Lazer Epilasyon

  Buz Lazer Epilasyon Yeni nesil Buz Lazer epilasyon tedavisi şimdiye kadar gördüğünüz en etkili kalıcı tüy azaltılmasında  son teknolojiyi temsil ediyor. BuzLazer epilasyon, soğutma  sistemleri sayesinde hasta için ağrısız, rahat, verimli ve etkili bir tedavi sağlayan yeni bir teknolojidir.

   

 • Soprano Ütüleme Epilasyon

  Soprano Ütüleme Epilasyon Kozmetik ve estetik alanlarında gün geçmiyor ki yeni bir uygulama kadınların kapısını çalmıyor. “Soprano Ütüleme Epilasyon” teknolojiyi, güzellik alanında en çok rağbet gören uygulamalardan olan epilasyonun en konforlu hali tamamen acısız ve ağrısız.

   

 • Soprano XL Diode Lazer Epilasyon

  Soprano XL Diode Lazer Epilasyon Lazer epilasyon’da bir devrim niteliğinde lazer epilasyon cihazı geliştirildi. Diode lazer yani 810 nanometre dalga boyunda çalışan Soprano XL lazer cihazı, diğer lazer epilasyon cihazlarını getirdiği yenilik ve avantajlarla şimdiden rafa kaldırcak.

   

 • SweatX ile Terlemeye Son

  SweatX ile Terlemeye Son SweatX daha önce sadece botoks enjeksiyonlarının hüküm sürdüğü bir alana el atan ilk ve tek radyo frekans teknolojisi. Çabuk, pratik, etkili olan sistemle koltuk altı, avuç içi  ve ayak altı yaptırabiliyorsunuz. Yani en sevdiğiniz ipek gömleğiniz artık ter izi olmayacak!