Güncel Haberler

 

 • YENİ CLARITY II & BABY FACE BEAUTY Workshop

  YENİ CLARITY II & BABY FACE BEAUTY Workshop Yeni Clarity II lazer cihazının tanıtımı ve Baby Face Beauty yeni tedavi protokollerinin sunumu, Lutronic EMEA Klinik Direktörü Adeline Hoarau tarafından gerçekleştirildi. Dr.Gökhan Gökler ve Dr.Deniz Koral’in deneyimleriyle katkı sunduğu programa katılan tüm davetlilerimize teşekkür ederiz.

   

 • Prime İncelme ve Selülit Tedavisi

  Prime İncelme ve Selülit Tedavisi Accent Prime teknolojisi, medikal estetik için geliştirilmiş en son teknoloji kullanılarak, sellülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde en hızlı, etkin, kalıcı ve kesin tedavi imkanı sağlıyor.

   

 • Buz Lazer Platinum

  Buz Lazer Platinum Soprano ailesinin en son kuşak teknolojisi olan Buz Lazer Platinum, dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma imkanını sunuyor.

   

 • Yeni Nesil Pürüzsüzlük Buz Lazer

  Yeni Nesil Pürüzsüzlük Buz Lazer BuzLazer (Soprano Ice) kıl köklerini dondurarak yok eden son derece konforlu ve etkili bir sistem. Bu yeni teknoloji ile tanışmak ve yazı pürüzsüz karşılamak için geri sayım başladı.Senelerdir hayatımızda olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzellik rutinimizi başka bir boyuta taşımış olsa da.

   

 • Vshape™ Bu Teknik Yüzünüzü İnceltiyor!

  Vshape™ Bu Teknik Yüzünüzü İnceltiyor! VShape yüz germe teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu yaratmak mümkün.Yüzün her bölgesinde etkili olan Vshape gıdı ve boyundaki sarkmalar, yanaktaki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkilidir.

   

 • VShape Bölgesel İncelme

  VShape Bölgesel İncelme VShape, özellikle vücudunuzdaki lokal fazlalıklarla ve selülit sorunuyla savaşan yeni bir yöntem. Sistem, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getiriyor.

   

 • Yaşlanma Karşıtı ClearLift

  Yaşlanma Karşıtı ClearLift Tüm yüz için yeni bir lazer tedavisi var. Eğer “cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek boyuta var” diyor ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız o halde ağrısız, ameliyatsız bir işlemle yeni ve genç görünüm için alternatifiniz ClearLift'tir.